MŁOT UDAROWO-OBROTOWY SDS-MAX DEDRA DED7837

Do oferty elektronarzędzi Dedra wchodzi właśnie młot udarowo-obrotowy DED7837 SDS-max, którym wykonamy zarówno wiercenie, jak i kucie.

Narzędzie to przeznaczone jest do wykonywania bardzo trudnych prac, głównie w branży ogólnobudowlanej. Maszyna napędzana jest silnikiem o mocy 1500 W, który zapewnia maksymalną prędkość obrotową 480 min-1. Sprawny układ udarowy generuje 3790 uderzeń/min z maksymalną mocą 12 J. W układzie napędowym znajdziemy sprzęgło przeciążeniowe, które z kolei zabezpiecza operatora przed wyrwaniem maszyny z rąk przez odłączenie napędu od wiertła w momencie jego

zakleszczenia. O podłączeniu urządzenia do sieci informuje operatora dioda sygnalizacyjna.

Obudowy mechanizmu udarowego i przekładni wykonane są z aluminium i zabezpieczone przed pyłem. Młot udarowo-obrotowy Dedra DED7837 ma beznarzędziowo obsługiwany uchwyt SDS-max. Oferuje dwa tryby pracy: kucie i wiercenie. Wykorzystując wiertła SDS-max, wykonamy otwory o średnicy do 38 mm. W celu ułatwienia kucia dłutami wyposażono go w funkcję kątowego ich ustawienia. Do wyboru trybów pracy i funkcji ustawiania dłuta służy pokrętło znajdujące się po lewej stronie obudowy przekładni. Młot ma konstrukcję L-kształtną – jego silnik umieszczono więc prostopadle w stosunku do osi obrotu wiertła. Gumowany uchwyt główny zamocowany jest do korpusu za pomocą amortyzatorów systemu antywibracyjnego. W uchwycie tym znajduje się duży włącznik główny, który wygodnie możemy obsługiwać w rękawicach. Młot wyposażono w rękojeść pomocniczą z regulacją położenia i ogranicznikiem głębokości wiercenia. Urządzenie waży 6,8kg.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments