Mistrzowski NORTON

Mistrzowski NORTON to promocja organizowana przez Firmę Saint-Gobain HPM Polska – producenta wysokiej jakości produktów ściernych przeznaczonych do aplikacji ściernych we wszystkich zastosowaniach przemysłowych.

 

 


Promocja Mistrzowski NORTON skierowana jest zarówno do dystrybutorów produktów NORTON, jak i do klientów końcowych. Nagrodą główną w promocji jest wyjazd do Brazylii, w trakcie którego na uczestników czeka wiele niezapomnianych atrakcji turystycznych i piłkarskich. Brazylia to kraj samby, karnawału w Rio, znakomitej pogody, piaszczystych plaż i świetnej zabawy. Jak bardzo zwariowani

są brazylijscy fani na punkcie piłki nożnej nie trzeba nikomu przypominać. Takie nazwiska jak Neymar i Hulk są znane nie tylko w świecie futbolu.

Promocja już cieszy się ogromnym zainteresowaniem bo nagroda nie należy do zwyczajnych. Wystarczy bardzo niewiele, żeby zagrać o nagrodę główną. Wystarczy do 15 czerwca br. kupić produkty marki NORTON i wysłać SMS-a z numerem faktury oraz kwotą zakupu. Każde zgłoszenie o wartości zakupów powyżej 201,40 zł bierze udział w losowaniu nagrody głównej. Po wysłaniu wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego właśnie ty powinieneś jechać do Brazylii?”. Można wysłać dowolną ilość SMS-ów, a kwoty poszczególnych faktur kumulują się. Jeśli kwota zakupów przekroczy 2014,00 zł uczestnik może otrzymać replikę oficjalnej piłki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Tych wyjątkowych piłek o designie zainspirowanym brazylijskim stylem życia nie ma w konkursie wiele – zaledwie 100 sztuk, a pierwsze z nich zostały już rozdane. Dzięki SMS-om można również pomóc młodym polskim piłkarskim talentom. Każde 2 zł z SMS-ów przeznaczone jest na rozwój młodzieżowej piłki nożnej. W ten sposób firma Saint Gobain (właściciel marki Norton) wspiera młodych, utalentowanych adeptówfutbolu.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar