MISKI MAGNETYCZNE DEDRA

W ofercie firmy Dedra znalazły się miski magnetyczne 18B004 i 18B005. To bardzo przydatne akcesoria dla serwisów pojazdów i różnego rodzaju urządzeń, maszyn itp.

Wykonane ze stali nierdzewnej najnowsze miski magnetyczne Dedra 18B004 i 18B005 wyposażono w zamocowane na zewnętrznej stronie ich dna magnesy. Pełnią one podwójną funkcję – przytwierdzają samą miskę do metalowego elementu, zabezpieczając ją w ten sposób przed upadkiem, a także unieruchamiają przechowywane wewnątrz drobne elementy (śrubki, podkładki, wkręty, bity, wiertła), chroniąc je przed rozsypaniem podczas przenoszenia z miejsca na miejsce. Gumowe podstawki zapobiegają rysowaniu powierzchni, na której stawiane są miski. Można je więc mocować np. bezpośrednio do

karoserii samochodowej. Dno misek wyłożone jest tworzywem sztucznym PVC, które chroni ich wnętrza przez zarysowaniami i w ten sposób ogranicza zużycie podczas codziennej eksploatacji. We wprowadzanych właśnie do sprzedaży miskach Dedra zastosowano silne magnesy. W modelu 18B004 (miska okrągła o średnicy 150 mm) mamy jeden magnes, a w 18B005 (miska prostokątna o wymiarach 140 x 240 mm)
– dwa. Mają one średnicę 80 mm i siłę ok. 1000–1200 gaussów.

Marek Pudło, pins

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments