MERXU: WSZYSTKIE DŁUTA I SZPICZAKI SDS-PLUS, SDS-MAX I HEX W JEDNYM MIEJSCU

Osprzęt udarowy z uchwytami SDS-plus, SDS-max i HEX, przeznaczony dla budownictwa, na platformie merXu zajmuje bardzo ważną pozycję. W jego ofertach znajdziemy dłuta szerokie i płaskie, łopatkowe, szpicaki, bruzdowniki, groszkowniki, ubijaki, itd.

Na merXu.com, dynamicznie rozwijającej się platformie e-commerce typu marketplace, mamy już ponad 600 tys. produktów przemysłowych pogrupowanych w kategorie bezpieczeństwa pracy, budownictwa, chemii i metalurgii, elektrotechniki i oświetlenia, maszyn i motoryzacji, narzędzi, ogrzewania i hydrauliki. Interesująca nas podkategoria dłutowania, znajdująca się w kategorii narzędzi, osiągnęła już poziom 47 tys. produktów. Znajdziemy w

niej bogatą i kompleksową ofertę osprzętu udarowego przeznaczonego do młotowiertarek SDS-plus oraz młotów kombi i wyburzeniowych z uchwytami SDS-max i HEX.
Osprzęt udarowy stosowany w wymienionych elektronarzędziach przeznaczony jest do obróbki udarowej betonu, żelbetu, silikatów, cegły pełnej, pustaków, płytek ceramicznych, różnego typu płyt elewacyjnych, gruntu, nawierzchni asfaltowych itd. Jak wiadomo, materiały te podczas kruszenia, kucia czy rozbijania powodują dość szybkie ścieranie się narzędzi udarowych. Ich obróbka może być więc wykonywana jedynie akcesoriami o dużej twardości i wytrzymałości na ścieranie. Dlatego osprzęt udarowy z uchwytami SDS-plus, SDS-max i HEX, dostępny na merXu.com, produkowany jest z wysokiej jakości stali narzędziowych i z zastosowaniem nowoczesnych technologii obróbki termicznej oraz powierzchniowej. Dzięki temu ma dużą odporność na pękanie i ścieranie. Jego części robocze są tak wyprofilowane, że podczas pracy, pomimo zużycia materiału, pozostają ciągle eksploatacyjnie ostre.

Osprzęt udarowy SDS-plus na merXu.com

Do grupy tego typu narzędzi należą szpicaki, dłuta płaskie, łopatkowe wąskie i szerokie, do płytek, wydrążone, skrzydełkowe (w tym z regulacją głębokości bruzdy) i do fug. Szpicaki i dłuta płaskie przeznaczone są do kruszenia materiałów budowlanych podczas prac adaptacyjnych, usuwania elementów zbrojeniowych i odnawiania fug pomiędzy cegłami. Z kolei dłuta łopatkowe stosuje się do usuwanie tynków i zanieczyszczeń, pozostałości betonu np. na płytach szalunkowych czy renowacji elementów stalowych, dłuta do płytek – do usuwania glazury, gresu, terakoty, płytek kamiennych, elewacyjnych itd., dłuta wydrążone i skrzydełkowe z regulacją głębokości bruzd – do wykuwania kanałów w betonie, dłuta do fug – do usuwania fug pomiędzy cegłami czy bloczkami.
Na platformie merXu znajdziemy bardzo duży wybór osprzętu udarowego z uchwytami SDS-plus w kategorii „dłutowanie” i podkategorii „sds+”. Wśród nich są akcesoria renomowanych marek, m.in. Bosch, DeWALT, Makita i Irwin.

Osprzęt udarowy SDS-max na merXu.com

W tej grupie osprzętu znajdziemy szpicaki, dłuta płaskie, łopatkowe wąskie i szerokie, do płytek, wydrążone, kanałowe, skrzydełkowe, do fug, łopatowe, do asfaltu, uziomów, jak również ubijaki i groszkowniki. Szpicaki i dłuta płaskie stosuje się przeważnie do kruszenia materiałów budowlanych, w tym także robotach wyburzeniowych, do usuwania elementów zbrojeniowych itp. Z kolei dłut łopatkowych używa się do skuwania tynków i usuwania zanieczyszczeń lub pozostałości materiałowych w asfalcie, murze oraz betonie itp.; dłuta do płytek – do usuwania glazury, gresu, terakoty, płytek kamiennych, płyt elewacyjnych czy podłogowych itd.; dłuta wydrążone, kanałowe i skrzydełkowe – do wykuwania kanałów w podłożach betonowych; dłuta do fug – do usuwania fug pomiędzy cegłami, bloczkami, pustakami itp.; dłuta łopatowe – do wykonywania wykopów w twardym i ubitym gruncie; dłuta do asfaltu – do obróbki nawierzchni asfaltowych podczas ich remontów; dłuta do uziomów – do mocowania uziemień w gruncie, ubijaki – do ubijania gruntu oraz żwiru, zaś groszkowniki – do frezowanie betonu i asfaltu.
Oferty osprzętu udarowego SDS-max na platformie merXu znajdują się w kategorii „dłutowanie” i podkategorii „sds max”. Wśród nich są akcesoria renomowanych marek, m.in. Abraboro, Bosch, DeWALT, Makita, Schmith, Irwin i

innych.

Osprzęt udarowy z uchwytem HEX na merXu.com

Stosowany jest do najcięższych prac wyburzeniowych, drogowych, gruntowych itp. Do grupy tych narzędzi należą takie akcesoria, jak szpicaki, dłuta płaskie, łopatkowe, łopatowe, do asfaltu, do uziomów i ubijaki. Mają one analogiczne zastosowania jak odpowiadający im udarowy osprzęt SDS-max.

Jak widać, na platformie e-commerce merXu możemy się zaopatrzyć we wszystkie potrzebne nam akcesoria udarowe. Mają one konkurencyjne ceny i do tego możemy negocjować dodatkowe rabaty od ich dostawców. Co więcej, ich sprzedaż objęta jest obecnie atrakcyjnym promocjami „Darmowa dostawa” i „Bonus retrospektywny”. Więcej informacji na stronie https://lp.merxu.com/promotions-pl

HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments