merXu: PONAD 39 TYS. NARZĘDZI RĘCZNYCH W JEDNYM MIEJSCU

Na platformie merXu dostępnych jest ponad 39 tys. narzędzi ręcznych – od kluczy płaskich, przez nożyce i noże, do imadeł i ścisków. Stanową one pokaźną część asortymentu narzędzi, który liczy obecnie ponad 150.000 produktów i oferowany jest przez międzynarodowe grono profesjonalnych dystrybutorów.

Kompleksowa oferta narzędzi ręcznych na merXu.com

Obecnie narzędzia ręczne to grupa asortymentowa licząca sobie kilkadziesiąt rodzajów produktów, od prostej pacy murarskiej czy młotka ślusarskiego po wyrafinowane szczypce do zaprasowywania końcówek różnych typów przewodów czy elektroniczne klucze dynamometryczne.

Na merXu.com stanowi ona podkategorię obejmującą ponad 39 tys. produktów, pogrupowanych w 25 kategorii rodzajowych: dłuta do drewna (367 produktów)*, grzechotki i nasadki (5241), klucze i narzędzia do rur (197), klucze płaskie (5016), klucze trzpieniowe typu l (1293), markery i przyrządy znakujące (346), młotki (914), narzędzia dynamometryczne (772), narzędzia izolowane (506), narzędzia motoryzacyjne (332), narzędzia murarskie (380), narzędzia nieiskrzące (195), narzędzia pomiarowe (3907), nitownice ręczne (60), nożyce i noże (1992), pęsety i narzędzia elektroniczne precyzyjne, (243), pilniki (642), piły ręczne (220), przechowywanie narzędzi i wyposażenie warsztatowe (1574), przecinaki i punktaki (737), ściągacze i wykrętaki (470), ściski i imadła (1965), smarownice ręczne (20), szczypce (4066), wkrętaki (4800). Każda z tych kategorii ma swoje podkategorie, których całkowita liczba wynosi 102. I tak np. w kategorii wkrętaków znajdziemy: wkrętaki grzechotkowe, wkrętaki testery elektryczne, wkrętaki z chwytem ergonomicznym, wkrętaki z chwytem udarowym, wkrętaki z wymiennymi końcówkami, wkrętaki precyzyjne, wkrętaki z chwytem T i zestawy wkrętaków. Zaś w narzędziach pomiarowych z kolei mamy: kątomierze, kątowniki, poziomnice, suwmiarki, szczelinomierze, taśmy pomiarowe i metrówki oraz narzędzia do znakowania. Inaczej mówiąc, na merXu.com profesjonalny użytkownik narzędzi czy majsterkowicz znajdzie 39.408 narzędzi ręcznych pogrupowanych w 102 kategorie produktowe. W tym 10.744 nominowanych jest w złotówkach, ponad 13.532 – w koronach czeskich, zaś ponad 15.132 – w euro. Jest więc w czym wybierać, szczególnie iż są to narzędzia profesjonalne najlepszych światowych producentów i marek proponowane w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach.

Jakość i jeszcze raz jakość

Dla profesjonalisty jakość narzędzia ma pierwszorzędne znaczenie. Jednakże w świecie narzędziowym rozumie się przez nią nie tylko solidne wykonanie, ale także efektywność w pracy, wytrzymałość na duże przeciążenia, precyzję działania, ergonomię i przede wszystkim wysoką trwałość. Tych cech nie można zobaczyć czy stwierdzić podczas oglądania produktu przed zakupem. O ich istnieniu lub braku można się dopiero przekonać podczas pracy zakupionym narzędziem. Dlatego w branży narzędziowej tak ważne jest zaufanie do marki i producenta. Nie dziwi więc fakt, że merXu postawiło na jakość oraz renomowanych producentów i – naszym zdaniem – pod tym względem stanowi wzorzec internetowej platformy e-commerce typu marketplace.
Jakie więc renomowane marki narzędzi ręcznych znajdziemy na merXu.com? Możemy powiedzieć, że jest na niej sama narzędziowa „śmietanka”: Bahco, Bessey, Facom, Gedore, Hazet, Irwin, Jokari, King Tony, Knipex, Pferd, Stahlwille, Stanley, Wera, Wiha itd. Produkty sygnowane tymi markami oferowane są przez międzynarodowe grono doświadczonych, profesjonalnych dystrybutorów, takich jak: FOXEL electro s.r.o., KOVE TOOLS s.r.o., TECHMIKS Sp. z o.o., Toolmarketing Osaühing i W-Z Sp. z o.o. Jak wiadomo, dobry dostawca to nie tylko bogaty asortyment, ale także indywidualne podejście do klienta, wnikliwe rozpoznanie jego potrzeb i prawidłowy dobór narzędzia do pracy. I pod względem merXu wyznacza standardy w internecie. W kolejnym artykule z cyklu, którego tematem jest platforma e-commerce merXu, opowiemy o ofercie elektronarzędzi akumulatorowych.

Zainteresowanych współpracą
z platformą merXu prosimy o kontakt:
Krzysztof Kosmalski,
tel.: +48 501 584 179,
e-mail: krzysztof@merxu.com

HB
  • Stan z dnia 12.02.2021r.
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments