merXu: PONAD 26 TYS. ELEKTRONARZĘDZI AKUMULATOROWYCH W JEDNYM MIEJSCU

Na platformie merXu można znaleźć 26 tys. ofert elektronarzędzi akumulatorowych najbardziej renomowanych marek. Wśród nich, oprócz najbardziej popularnych narzędzi takich jak wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, klucze udarowe czy młotowiertarki, znajdziemy narzędzia specjalistyczne np. nożyce i prasy czy urządzenia pomiarowe. Stanową one po akcesoriach narzędziowych i narzędziach ręcznych największą grupę w asortymencie narzędzi platformy merXu.com. Znajduje się w nim ponad 151.000 produktów oferowanych przez międzynarodowe grono profesjonalnych dystrybutorów.

Kompleksowa oferta

Elektronarzędzia akumulatorowe długo torowały sobie drogę do profesjonalnych użytkowników narzędzi z napędem elektrycznym. Przełomem na tej drodze było niewątpliwie zastosowanie do ich zasilania akumulatorów litowo-jonowych. Zastąpiły one baterie nikolowo-kadmowe i niklowo-wodorkowe, oferując użytkownikom wiele

istotnych zalet, m.in. znacznie większą gęstość energetyczną, co oznacza niższą masę i gabaryty, brak efektu pamięci oraz możliwość doładowywania w każdym momencie. Technologia zasilania litowo-jonowego umożliwiła producentom szybkie poszerzanie asortymentu elektronarzędzi akumulatorowych. W grupie tych produktów pojawiły się nie tylko kompaktowe wkrętarki czy wiertarko-wkrętarki, ale także niemalże 100% typów elektronarzędzi przewodowych: młotowiertarki, pilarki, szlifierki kątowe, wyrzynarki, strugi itd. Nie dziwi więc fakt, że kategoria elektronarzędzi akumulatorowych na merXu.com liczy 18 podkategorii: młotowiertarki, oświetlenie i radia budowlane, piły i pilarki, systemy odprowadzania pyłu i odkurzacze, urządzenia pomiarowe, wkrętarki i zakrętarki z udarem stycznym, wkrętarko-wiertarki oraz wkrętarki, akumulatory i prostowniki, gwoździarki i sztyfciarki, klucze udarowe, narzędzia wielofunkcyjne, nitownice akumulatorowe, nożyce i prasy, smarownice, strugi, szlifierki i polerki, pozostałe, zestawy narzędzi akumulatorowych.

Nie wyczerpują one jednak wszystkich typów elektronarzędzi akumulatorowych, których oferty można znaleźć na merXu.com, bo np. w podkategorii „piły i pilarki” są i klasyczne pilarki tarczowe, i ukośnice, wyrzynarki, pilarki szablaste, jak też nawet przecinarki do glazury, będące konstrukcyjną modyfikacją pilarek tarczowych, oraz przeznaczone do cięcia stali i materiałów budowlanych. Z kolei wśród młotowiertarek mamy nie tylko kombimłotki klasy SDS-plus, ale także młoty udarowe SDS-plus oraz udarowo-obrotowe SDS-max. Pod względem klas napięciowych, na które dzieli się elektronarzędzia akumulatorowe, na merXu.com możemy kupić lekkie i kompaktowe urządzenia zasilane prądem stałym o napięciu 7.2 czy 10,8 V oraz mocne, 18-, 28.8-, 36- i 54-woltowe maszyny. Warto tu też odnotować, że jedną z najliczniejszych podkategorii są akumulatorowe urządzenia pomiarowe. Tu wraz z praktycznym osprzętem znajdują się przeróżne dalmierze, niwelatory obrotowe, lasery krzyżowe czy liniowe, jak też poziomnice elektroniczne itd.
Pod względem ilościowym oferta elektronarzędzi akumulatorowych na merXu.com też przedstawia się imponująco. Ogółem mamy 26.147* ofert, w tym 833 nominowanych jest w złotówkach, 25.170 – w koronach czeskich, zaś ponad 144 – w euro. Jak można się domyśleć, tak duża liczba ofert nominowanych w koronach czeskich świadczy o sporej aktywności firm z Czech na merXu.com w segmencie elektronarzędzi akumulatorowych. Jest to dla profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi w Polsce pozytywną informacją, gdyż zwiększa konkurencyjność naszego krajowego rynku. Teraz już wiemy, dlaczego na merXu.com są tak korzystne ceny i dlaczego warto tam zaglądać i kupować.

Zainteresowanych współpracą
z platformą merXu prosimy o kontakt:
Krzysztof Kosmalski,
tel.: +48 501 584 179,
e-mail: krzysztof@merxu.com

Najlepsze marki i najwyższa jakość

Wśród elektronarzędzi akumulatorowych oferowanych na merXu.com znaczną przewagę (ponad 95%) mają maszyny profesjonalne najlepszych producentów i marek. Mamy więc tu samą elitę producentów narzędzi i elektronarzędzi: Bosch, DeWALT, Fein, Festool, Gesipa, Hitachi/Hikoki, Leica, Makita, Milwaukee, Narex, Panasonic, Stanley i inni. Ich produkty oferują nie mniej renomowani dostawcy. Do czołowych dostawców tej kategorii należą m.in.: BAND SERVIS CZ s.r.o., Fein-Polska-Elektronarzędzia Sp. z o.o. i OMNIBIZ (Xtools), WZ Sp. Z o.o., Techmiks, ANB, KOVE Tools. W kolejnym artykule z cyklu, którego tematem jest platforma e-commerce merXu, opowiemy o ofercie BHP.

pins
style='display:flex; justify-content: center; flex-direction:row;'>