merXu.com: 8000 ARTYKUŁÓW BHP W JEDNYM MIEJSCU

Na platformie merXu.com, oprócz działów narzędzi, budownictwa, chemii i metalurgii, elektrotechniki i oświetlenia, ogrzewania i hydrauliki, przemysłu i budowy maszyn, wyposażenia biur i przedsiębiorstw, znajdziemy także bogaty wybór artykułów BHP. Znajdziemy je w dziale bezpieczeństwa, który obecnie liczy już prawie 8000 produktów.

merXu.com: kompleksowa oferta artykułów BHP

Obecnie branża BHP to ważny dział gospodarki globalnej obsługujący wszystkie jej działy: od rzemiosła, przez handel i przemysł, do budownictwa. Zaś liczba oferowanych przez nią rodzajów produktów ochrony oraz bezpieczeństwa pracy wynosi już co najmniej kilkaset i stale rośnie wraz z rozwojem technologii oraz wprowadzaniem przez rządy krajowe i Unię Europejską coraz surowszych norm

BHP. Są wśród nich powszechnie znane produkty standardowe, takie jak ubrania robocze, rękawice czy okulary ochronne, jak też wysoce specjalistyczne, przeznaczone dla ściśle określonych branż, np. kombinezony dla hutnictwa chroniące przed wysoką temperaturą czy zabezpieczające przed porażeniem prądem elektromonterów naprawiających urządzenia przesyłowe pracujące pod wysokim napięciem. Na merXu.com kategoria bezpieczeństwa obejmuje już prawie 8000* produktów sklasyfikowanych w 5 kategoriach rodzajowych: (1) barierki i oznakowania, (2) ochrona przeciwpożarowa, (3) ochrona przed upadkiem z wysokości, (4) środki ochrony ciała i (5) utrzymanie czystości. Każda z tych kategorii ma swoje podkategorie, których całkowita liczba wynosi 17. Np. na kategorię środków ochrony składają się następujące podkategorie: higiena i czystość (91 ofert), ochrona ciała (2656), ochrona dróg oddechowych (60), ochrona głowy (100), ochrona nóg (1344), ochrona oczu i twarzy (190), ochrona rąk (1152) oraz ochrona słuchu (20). Z kolei w kategorii utrzymania czystości znajdują się podkategorie czyściwa (85), dozowniki (22), mop (295) i ścierki (64).

Ważną część oferty działu bezpieczeństwa stanowią artykuły chroniące pracowników przed wirusem covid-19, upadkiem z wysokości, a także ostrzegające o niebezpieczeństwie wybuchu czy pożaru. Znajdziemy w niej atestowane maseczki, dozowniki płynów dezynfekujących, sterylizatory, amortyzatory, urządzenia asekuracyjne, czujniki gazu itp. Na merXu.com oferty artykułów BHP nominowane są w złotówkach (2516), w koronach czeskich (5445) i euro (23). Można znaleźć w nich produkty profesjonalne najlepszych światowych producentów i marek proponowane w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach.

merXu.com: wysoka jakość produktów oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa pracy

W przypadku bezpieczeństwa pracy nie ma kompromisów co do jakości środków ochronnych. Muszą one spełniać warunki dokładnie określone w przepisach BHP. Z tym związane są odpowiednie atesty zaświadczające o stopniu zapewnianej ochrony i kwalifikujące produkty do stosowania podczas realizacji ściśle określonych rodzajów prac. Dlatego platforma e-commerce merXu.com zadbała szczególnie o ich jakość i solidne wykonanie, które zapewniane są przez renomowanych dostawców i producentów, m.in. przez: ARDON AVACORE, CXS, CERVA, FACOM, Gekko, Honywell, SANTEX, Vileda Professional i innych. Co ważne, osobom mniej zorientowanym w prawidłowym doborze artykułów BHP pomagają artykuły poradnikowe, które szczegółowo informują o jakości ich wykonania oraz o spełnianych przez nie normach BHP, a także o obowiązujących pracodawców przepisach dotyczących bezpieczeństwa pracy. Te przydatne informacje można znaleźć w dolnej części stron większości podkategorii. Platforma merXu.com więc nie tylko jest kompleksowym oferentem artykułów BHP, ale także dba o ich prawidłowy dobór, który – jak wiadomo – jest ważnym czynnikiem zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa pracy. W kolejnym artykule z cyklu, którego tematem jest platforma e-commerce merXu.com, opowiemy o kolejnym dziale jej oferty.

HB

* Stan z dnia 27.01.2021 r.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments