MEGAZESTAW KLUCZY NASADOWYCH NEO 08-681

Klucze nasadowe NEO 08-681 to największy zestaw dostępny w ofercie tej marki. Zawiera aż 233 elementy w rozmiarach 1/2″, 3/8″ i 1/4″ wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej.

 

Klucze dostarczane są w praktycznej i solidnej walizce z tworzywa sztucznego z metalowymi zatrzaskami i poręcznym uchwytem. W środku walizki znajdziemy pełen pakiet narzędzi: nasadki sześciokątne (krótkie i długie), nasadki typu E, końcówki wkrętakowe (w różnych konfiguracjach, w tym wydłużone do śrub umieszczanych w głębokich gniazdach), klucze sześciokątne (dostarczane w wygodnym uchwycie), klucze płasko-oczkowe (wszystkie najpopularniejsze rozmiary od 8 do 22 mm), adaptery do wkrętarek (dzięki czemu istnieje możliwość konfigurowania elementów pod konkretne

elektronarzędzie), 4 nasadki do świec (możliwość błyskawicznej budowy z dostępnych elementów klucza trzpieniowego do świec idealnie pasującego do konkretnego typu silnika) oraz akcesoria. Dostępne w komplecie nasadki występują w wersjach metrycznych oraz calowych, co praktycznie eliminuje możliwość niedopasowania narzędzia np. do śruby. Uzupełnieniem tego bogatego zestawu są wkrętaki, szczypce uniwersalne oraz szczypce do rur, dzięki nim możemy pracować w sytuacjach wymagających niestandardowych rozwiązań. Grzechotki z odgiętymi rękojeściami (3 szt.) mają 72 zęby, dzięki czemu istnieje możliwość operowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni (przeskok zapadki występuje już przy obrocie o 5°. Megazestaw kluczy nasadowych NEO to zestaw dla tych użytkowników, którym zależy na posiadaniu najszerszego z możliwych pakietu narzędzi. Jakość i niezawodność narzędzi potwierdza 25-letnia gwarancja oraz międzynarodowy certyfikat TÜV.

 

opr. HB

2046787768_08-681_1

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar