Meble na wymiar w sklepach Leroy Merlin Polska

Leroy Merlin Polska jako pierwsza firma w branży DIY wprowadziła sprzedaż mebli personalizowanych, czyli dostosowanych do preferencji klienta.

Dzięki temu we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce można zamówić meble biurowe, pokojowe, łazienkowe na wymiar. A to wszystko dzięki współpracy z polską firmą Meble.pl S.A., z którą Leroy Merlin Polska podpisała umowę o współpracę. – Cieszymy się, że wprowadziliśmy w naszych 78 sklepach w Polsce sprzedaż mebli na wymiar. Jeszcze nikt spośród naszej konkurencji z branży DIY nie ma takiej usługi, po raz kolejny kreujemy trendy i odpowiadamy na potrzeby klientów. Dzięki współpracy z firmą Meble.pl S.A. poszerzyliśmy naszą ofertę,

co jest dla nas ważnym etapem rozwoju firmy na rynku DIY. Pierwsze kilkadziesiąt zamówień już zostało zrealizowanych z sukcesem i wszystko działa – powiedział Krzysztof Kordulewski, dyrektor generalny Leroy Merlin Polska.

Jesteśmy podekscytowani z rozpoczęcia współpracy z Leroy Merlin. Meble.pl S.A. dzięki zaawansowanym konfiguratorom oraz zautomatyzowanemu procesowi produkcji, gotowe są dostarczać klientom Leroy Merlin innowacyjne rozwiązania do ich wnętrz w ciągu 7 dni. Wspólnie tworzymy nowe standardy w projektowaniu i urządzaniu wnętrz, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów – powiedział Jarosław Czarnik, prezes zarządu Meble.pl

W ramach współpracy z firmą Meble.pl w sklepach Leroy Merlin Polska klienci mają do wyboru:

• 9 kategorii mebli biurowych, pokojowych, łazienkowych, takich jak m.in. komody, szafki i regały,

• ponad 200 dekorów meblowych,

• opcję dopasowania za pomocą konfiguratora mebli z dokładnością do 1 cm, a także zmiany uchwytów, nóżek, liczby i rozmieszczenia półek, szuflad, koloru korpusu i frontu, typu podstawy, systemu otwierania.

Obecnie zamawianie mebli na wymiar jest możliwe w sklepach stacjonarnych Leroy Merlin Polska za pośrednictwem projektantów i doradców klienta. Docelowo sprzedaż mebli personalizowanych będzie się odbywać w każdym kanale sprzedaży, również on-line.

HB (oprac. mat. Leroy MerlinPolska)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments