MATERIAŁ ŚCIERNY FESTOOL GRANAT SOFT DO SZLIFIEREK PRZEGUBOWYCH PLANEX I PLANEX EASY

Materiał ścierny Granat to najlepszy sposób, aby uzyskać perfekcyjną powierzchnię. Festool poszerza ofertę materiałów Granat o materiał ścierny Granat Soft – stworzony specjalnie do stosowania ze szlifierkami przegubowymi Planex i Planex easy. Dzięki elastycznej piance nowy Granat Soft wyjątkowo łatwo się dopasowuje i umożliwia bezpieczne szlifowanie dużych szpachlowanych powierzchni.

Materiał ścierny Granat to świetny wybór do szybkiego i ekonomicznego szlifowania. Zwłaszcza podczas szlifowania ścian i sufitów w całości pokrytych masą szpachlową. Aby uzyskać najwyższej jakości powierzchnię Q3 i Q4, nie można

się obejść bez odpowiedniego papieru ściernego, który pozwoli uzyskać żądany efekt. Właśnie do tego obszaru zastosowań oraz do prac ze szlifierkami przegubowymi Planex i Planex easy stworzyliśmy nowy materiał ścierny Granat Soft – wyjaśnia Sławomir Trojan, trener w Festool Polska.

Niewiarygodna trwałość – doskonałe efekty szlifowania

Elastyczna pianka świetnie się dopasowuje i umożliwia bezpieczne szlifowanie dla uzyskania gładkiej powierzchni bez rowków. Granat Soft – w połączeniu ze szlifierką przegubową PLANEX i odpowiednim odkurzaczem mobilnym – umożliwia dzięki specjalnym otworom niezawodne odsysanie pyłu. Materiał ścierny Granat Soft świetnie zdaje egzamin zwłaszcza przy obróbce miękkiej gotowej masy szpachlowej: miękki materiał nośny bez problemu dopasowuje się do każdej nierówności, umożliwiając łatwe szlifowanie z doskonałym efektem. Dzięki niesamowitej trwałości materiał ścierny rzadziej wymaga wymiany. A to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Granat Soft o średnicy 225 mm i różnych ziarnistościach (od P80 do P400) jest w sprzedaży od września 2018 r.

AG (Festool)

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar