MASZT OŚWIETLENIOWY MILWAUKEE MX FUEL™

Obecnie system MILWAUKEE® MX FUEL™ składa się z młota wyburzeniowego, wiertnicy diamentowej, przecinarki do betonu, przepychacza do rur oraz od niedawna mobilnego masztu oświetleniowego MX FUEL Tower Light o mocy do 27.000 lumenów. W urządzeniach tych zastosowano technologie opracowane przez MILWAUKEE® – akumulatorów REDLITHIUM™, inteligentnej elektroniki REDLINK™ PLUS™ oraz oświetleniową TRUEVIEW™.

System MILWAUKEE® MX FUEL™

Przypomnijmy, elektronarzędzia MILWAUKEE® MX FUEL™ dostarczają moc dorównującą narzędziom spalinowym, eliminując emisję szkodliwych spalin i umożliwiając korzystanie ze sprzętu w zamkniętych przestrzeniach, a także w tunelach czy głębokich

wykopach bez narażania się na wdychanie spalin. Dzięki zastosowaniu wydajnego zasilania akumulatorowego narzędzia MILWAUKEE® MX FUEL™ sprawdzają w każdych warunkach, zwłaszcza gdy utrudnione jest zasilanie sieciowe lub za pomocą agregatu. Niepotrzebne stają się również dodatkowe urządzenia wentylujące czy częsta konserwacja maszyn, a także tak czasochłonne czynności jak rozruch maszyn spalinowych (narzędzia akumulatorowe są gotowe do działania momentalnie), przygotowanie mieszkanki paliwowo-olejowej czy jej składowanie i uzupełnianie. Celem producenta, marki MILWAUKEE®, było nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy, ale także zmniejszenie śladu węglowego i eliminacja niebezpiecznych zanieczyszczeń.

Maszt oświetleniowy MILWAUKEE® MX FUEL™

Zapewnia zarówno pełną mobilność, jak i stabilną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Strumień świetlny TRUEVIEW™ ma wysoką intensywność i moc aż do 27.000 lumenów przy zasilaniu sieciowym i aż do 20.000 lumenów przy zasilaniu bezprzewodowym. Dzięki temu nawet podczas nocnych prac budowlanych gwarantuje idealne doświetlenie w kolorach bliskich światłu naturalnemu. Głowice lamp mają regulację w wielu kierunkach, co daje użytkownikowi możliwość nakierowania światła na wybrane przez siebie miejsce. Maszt oświetleniowy MX FUEL™ został wyposażony w trwałe, wysokoudarowe soczewki z poliwęglanu, które mają wysoką odporność na uderzenia, a także zaprojektowano go tak, aby był mobilny i wytrzymały. Niska waga urządzenia, która wynosi tylko 48 kg, oraz dwa koła przystosowane do pracy w każdym terenie zapewniają łatwy transport urządzenia, nawet przez mokry i nierówny teren budowy. Złożone urządzenie ma wysokość zaledwie 1,12 m, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Dzięki zastosowaniu napędu silnikowego maszt oświetleniowy można ustawić w czasie krótszym niż 10 s. Jest on wysuwany do wysokości 3,10 m i może wytrzymać obciążenie wiatru o prędkości do 55 km/h (więcej informacji o najnowszych narzędziach od MILWAUKEE® można znaleźć na stronie: www.milwaukeetool.pl)

opr. HB (mat. Milwaukee)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments