MARKA PROLINE PO RAZ TRZECI NAGRODZONA ZŁOTYM LAUREM KONSUMENTA

Także w 2021 roku marka PROLINE została uhonorowana Złotym Laurem Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. To już trzeci rok z rzędu, w którym PROLINE jest najbardziej znaną marką narzędzi ręcznych w Polsce.

Jak wskazują wyniki badań, grono użytkowników doceniających skuteczność i trwałość rozwiązań spod znaku PROLINE stale się powiększa. Ponadto coraz więcej osób twierdzi, że jest skłonna polecić produkty tej marki innym użytkownikom. Potwierdzone wyróżnieniem uznanie konsumentów i coraz większa liczba pozytywnych rekomendacji potwierdza, że parametry techniczne, jakość, trwałość i wygoda użytkowania

spełniają oczekiwania zarówno specjalistów, majsterkowiczów, jak i okazjonalnych użytkowników. Laur Konsumenta to wyróżnienie ważne dla każdej marki, ponieważ o jego przyznaniu decydują głosy faktycznych użytkowników – czyli osób, które miały możliwość poznania wybranych produktów danej marki. Laur Konsumenta to bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich, w ramach którego co roku wybierane są najbardziej popularne i godne zaufania marki, produkty, a także usługi.

Na podstawie wieloetapowego sondażu danej marki, przeprowadzanego wśród konsumentów, uwzględniane są następujące czynniki: m.in. innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na popularnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments