Majsteria – nowy serwis Leroy Merlin Polska

Uruchomiony pod koniec 2023 roku internetowy portal Majsteria jest serwisem ułatwiającym wyszukiwanie zleceń i nawiązywanie współpracy pomiędzy osobami poszukującymi wykonawców różnych prac a fachowcami.

Majsteria jako nowy projekt prowadzony przez Leroy Merlin Polska ma za zadanie pomagać w realizacji remontów, czy poszukiwaniu wykonawców drobnych napraw. Oprócz usług z branży budowlano-remontowej, w Majsterii ogłaszać się mogą też usługodawcy z innych dziedzin, m.in. specjaliści IT. Trwa rekrutacja kolejnych fachowców, którzy chcieliby poinformować o swoich usługach w serwisie i w ten sposób pozyskiwać nowych klientów.

Czym jest Majsteria?

Jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w poszukiwaniu wykonawców i podwykonawców do

różnych zadań, przede wszystkim w zakresie domowych napraw i remontów, ale nie tylko. Zasady działania serwisu są proste – pozwalają w szybki i łatwy sposób dodać ogłoszenie (np. o potrzebie pomalowania pokoju). Po jego opublikowaniu, oferty od wykonawców sprofilowane pod względem lokalizacji, przychodzą do użytkownika serwisu, również w formie powiadomień e-mail. Dzięki temu można szybko znaleźć, porównać i wybrać najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb ofertę i łatwo trafić do wymarzonego wykonawcy.

Majsteria stawia na proste, transparentne zasady oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami za pomocą czatu czy telefonu. Jakość usług oferentów jest weryfikowana poprzez opinie i polecenia użytkowników serwisu. Liczba ogłoszeń, które poszukiwacze fachowców mogą zamieścić w Majsterii, jest nielimitowana. Zlecać można różnego rodzaju usługi, które podzielono na dwie kategorie: „budowlano-remontowe” i „pozostałe”, w których mieszczą się m.in. świadczenia z zakresu IT czy marketingu.

Co Majsteria oferuje użytkownikom?

Dla fachowców Majsteria jest przede wszystkim agregatem zleceń, centrum kontaktowym z nowymi klientami, miejscem budowania portfolio i wzmacniania wizerunku godnego zaufania usługodawcy. Użytkownicy-wykonawcy zamieszczają w serwisie ogłoszenia o swoich usługach po założeniu konta. Korzystanie z serwisu jest możliwe w wersji darmowej, z ograniczonymi świadczeniami oraz w wersji abonamentowej, co znacznie rozszerza zakres możliwych działań i pozwala na bardziej proaktywne poszukiwanie zleceń. Ceny abonamentu są skonstruowane tak, aby stanowić atrakcyjną ofertę w stosunku do konkurencji. Abonament nie kryje w sobie żadnych dodatkowych kosztów, a rozliczenie z subskrybentami odbywa się w bardzo prosty, przejrzysty sposób (bez systemu punktowego). Usługi w ramach Majsterii można świadczyć jako firma lub jako osoba prywatna.

Rekrutacja kolejnych fachowców

Majsteria wciąż rozbudowuje swoją bazę usługodawców, poszukując fachowców i profesjonalistów chętnych do dołączenia do serwisu. Leroy Merlin jest patronem merytorycznym serwisu i strażnikiem jego jakości. Majsteria swoją formą, regulaminem i sposobem komunikacji nawiązuje do wartości marki Leroy Merlin i jej najnowszej strategii komunikacji marketingowej, czyli idei ułatwiania, upraszczania, transparentności i przyjazności wobec klienta.

opr. HB (mat. LeroyMerlin)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments