MAGNETYCZNA OPASKA DEDRA NA NADGARSTEK

Dedra zaproponowała użytkownikom narzędzi bardzo praktyczną opaskę magnetyczną N0030 na nadgarstek. Dzięki temu podczas pracy wszystkie drobne akcesoria, takie jak bity czy wkręty itp., są pod ręką.

 

Jednym z najwygodniejszych sposobów na przechowywanie akcesoriów podczas pracy jest zapewne klasyczny pas narzędziowy. Są jednak sytuacje, kiedy jego „bogactwo” kieszeni może przeszkadzać w wyszukiwaniu potrzebnego właśnie wiertła czy bitu. Doskonałym uzupełnieniem pasa może być wprowadzana właśnie do sprzedaży magnetyczna opaska Dedra N0030 na nadgarstek. Wszyte w nią trzy silne magnesy neodymowe N38 podtrzymują drobne metalowe przedmioty, takie jak: bity, wiertła, śruby, wkręty czy gwoździe. Ten gadżet sprawia, że wszystkie na bieżąco potrzebne małe

akcesoria są dostępne w zasięgu ręki i – co ważniejsze – użytkownik je wybiera jednym ruchem bez konieczności przeszukiwania kieszeni.

Opaska została wykonana z odpornego na przetarcia materiału 1689D ze splotem typu Oxford. Mocuje się ją na ręce rzepem, co pozwala dopasować ją praktycznie do każdej wielkości nadgarstka czy przedramienia. Siateczkowa tkanina w podszyciu gwarantuje doskonałą wentylację i zapewnia komfort pracy przez wiele godzin.

Marek Pudło, pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments