MAGIA MARKI WERA – NARZĘDZIA MARKI WERA NA ORYGINALNY PREZENT LUB GADŻET REKLAMOWY

WERA to znany niemiecki producent wysokiej jakości akcesoriów i narzędzi ręcznych cenionych na całym świecie przez użytkowników za funkcjonalność oraz nowoczesny i oryginalny design. Jego kompaktowe narzędzia montażowe nie tylko więc mogą służyć profesjonalistom podczas prac wykonywanych komercyjnie, ale też doskonale nadają się na niebanalne i praktyczne gadżety promocyjne lub prezenty.

flaschenoeffner1-wew

Marketingowa siła narzędzi WERA

WERA od 75 lat doskonali konstrukcję swoich profesjonalnych narzędzi ręcznych przeznaczonych dla przemysłu i rzemiosła. Dba też o ich zaawansowaną ergonomię i nowoczesny design, włączając

w to opakowania, w których produkty dostarczane są użytkownikom. Logo WERA sygnuje takie narzędzia, jak wkrętaki, klucze trzpieniowe, końcówki wkrętakowe do montażu mechanicznego (tzw. bity) oraz pokrętła grzechotkowe itp. Niemiecka firma jest m.in. największym w Europie licencjonowanym producentem narzędzi systemu Torx. W jej nowoczesnej fabryce wytwarza się rocznie blisko 10 mln wkrętaków i ponad 60 mln bitów. Stanowi to ok. 25% europejskiego rynku tego typu narzędzi profesjonalnych. Nie dziwi więc fakt, że niemiecka firma wpadła na pomysł, żeby jej narzędzia pełniły rolę nie tylko czysto użytkową, ale też marketingową i korzystały w pełni z atutów silnej marki. WERA przygotowała więc specjalne promocyjne zestawy narzędziowe z możliwością umieszczenia na nich logotypów firm, które chcą te produkty i markę WERA wykorzystać do swojej promocji. I tak swoje logotypy można umieszczać na 2-komponentowych rękojeściach Kraftform Wera różnego rodzaju wkrętaków z zestawów promocyjnych, w tym z wymiennymi grotami i mechanizmem grzechotkowym oraz przeznaczonych dla elektryków (VDE), na nośnikach plastikowych zestawów Bit-Checks lub na ich etui tekstylnym, jak również na estetycznych pudełkach stanowiących opakowania narzędzi. Na plastikowych powierzchniach narzędzi i nośników oraz papierowych pudełek logotypy nanoszone są metodą tampodruku, zaś na tekstylnych etui – techniką haftu lub sublimacji w dowolnym kolorze. Miejsca nanoszenia logotypów określone są przez firmę WERA oddzielnie w przypadku każdego z produktów: narzędzia, jego nośnika czy opakowania.

 

KK_Einleitungstext_ANW_816R_KK60_10252

14 promocyjnych zestawów narzędzi WERA

Pierwszy z nich to zestaw złożony z wkrętaka z grotem krzyżowym i otwieracza do butelek. Oba produkty wyposażono w ergonomiczną rękojeść Kraftform Wera, która sprawia, że narzędzie idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika i zapewnia ochronę przed pęcherzami oraz odciskami. Końcówkę wkrętaka wykonano w opracowanej przez WERA technologii Lasertip, dzięki której narzędzie nie wyślizguje się z łba wkrętu. Całość dostarczana jest w estetycznym pudełku nadającym się na prezent. Otwieracz do butelek z rękojeścią Kraftform Wera stanowi też oddzielny produkt promocyjny i zapakowany jest we wspomniane estetyczne pudełko.

 

incentive_355+fl_perspektive_offen_Wera
Drugi zestaw tworzy wkrętak z wymiennymi czterema grotami krzyżowymi i Torx oraz rękojeścią Kraftform Wera. Zapakowano go podobnie jak pierwszy z zestawów w estetyczne pudełko. Następne dwa zestawy KK 20A i KK 28A zawierają funkcjonalne wkrętaki teleskopowe z rękojeścią Kraftform Wera i sześcioma bitami w magazynku (2 x PH, 2 x PZ i 2 x płaski). Zestaw KK20 wyposażony jest w demontowalny uchwyt na bity Rapidaptor z magnesem. Dzięki temu wkręty nie spadają z końcówek w trakcie pracy, zaś wymiana bitów jest możliwa jedną ręką. Z kolei teleskopowa rozsuwana rękojeść ułatwia ich przechowywanie. Demontowalne uchwyty na bity z obu zestawów mogą być wykorzystane zarówno do pracy ręcznej, jak i mechanicznej, np. we wkrętarkach. Zestawy KK20A i KK28A dostarczane są w estetycznym pudełku nadającym się na prezent. Należy w tym miejscu wymienić oddzielny zestaw jedenasty z wkrętakiem KK20 o identycznej kompletacji jak KK20A, który dostarczany jest w estetycznym etui tekstylnym. Następny, piąty zestaw promocyjny

WERA to omówiony już zestaw KK 28A powiększony o otwieracz do butelek. Szósty z zestawów, czyli wkrętak z bitami w magazynku KK 27 RA, jest podobny do czwartego. Różnica polega na wyposażeniu go w teleskopową rękojeść Kraftform Wera z zapadkowym mechanizmem grzechotki. Jest on 44-zębny i umożliwia pracę w prawo/lewo lub ustawienie pozycji neutralnej. Pozycja ta służy do precyzyjnego wkręcania zarówno w prawo, jak i lewo. Wkrętak ten doskonale nadaje się do szybkiego montażu/demontażu wkrętów. Zapakowano go też w estetyczne pudełko nadające się na prezent.

 

Incentive_kk28_fl_Wera
Siódmy zestaw składa się wkrętaka KK10 i dziewięciu bitów (2 x PH, 2 x PZ, 2 x płaski i 3 x Torx). Wkrętak KK10 tworzą kompaktowa rękojeść Kraftform Wera i demontowalny uchwyt na bity Rapidaptor, który – jak już wspominaliśmy – może współpracować z elektronarzędziami, np. wkrętarkami. Całość mieści się w plastikowym, kompaktowym i lekkim nośniku typu Bit-Checks. Jest on bardzo łatwy do przenoszenia oraz zapewnia pełną dostępność narzędzi w każdym miejscu. Zestaw zapakowano w estetyczne pudełko. Zestawy ósmy i dziewiąty są podobne do siódmego. Ósmy zamiast wkrętaka KK10 zawiera wkrętak KK13, który ma niedemontowalny uchwyt gniazdowy na bity, zaś dziewiąty – niezwykle poręczne kompaktowe pokrętło grzechotkowe z wygodnym przełącznikiem do zmiany kierunku pracy. Zestawy te również zapakowano we wspomniane estetyczne pudełko.

 

Incentive_kk10_wera
Kolejny zestaw dwunasty mieści wkrętak KK 40 z sześcioma długimi bitami (2 x PH, 2 x PZ i 2 x płaski). Wkrętak składa się z rękojeści Kraftform Wera i demontowalnego uchwytu na bity Rapidaptor. Całość zapakowana jest w tekstylne etui. Zestaw trzynasty to również wkrętak z bitami w etui. Jest to de facto powiększony i nieco zmodyfikowany zestaw dwunasty, gdyż mieści 10 długich bitów: 3 x PH, 3 x PZ i 4 x Torx.
Ostatni z zestawów to wkrętak izolowany z rękojeścią Kraftform Wera i sześcioma wymiennymi grotami KK VDE 60 i/7 (2 x PZ, 4 x płaski). Dzięki certyfikatowi VDE zawarte w nim narzędzia gwarantują bezpieczeństwo pracy pod napięciem nawet 1000 V. Zapakowano je w praktyczne etui z możliwością zawieszenia na pasku. Więcej informacji o zestawach promocyjnych WERA znajduje się na www.agentools.pl.

 

Verpackungsabbildung_KK40

 

Reasumując, prezentowane zestawy promocyjne WERA są w sposób przemyślany skompletowane. Można je więc dobrać zarówno do oferowanych promocji, jak też np. do upodobań gratyfikowanych klientów itd. Niewątpliwie zestawy odznaczają się wyszukaną estetyką, która cieszy oko i od razu sprawia przyjemność. A to ważne, gdyż dzięki temu pozytywne uczucia klientów skojarzą się z firmą, która do swojej promocji wykorzystuje magię marki WERA.

pins

Tasche_KK20

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments