MONTERIADA 2018

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 roku odbędzie się MONTERIADA 2018 promująca prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej. W ramach jej najnowszej 3. edycji Związek POiD wraz z partnerami wydarzenia przygotował nowości, o czym przekonać się będzie można osobiście odwiedzając stoisko MONTERIADY na targach BUDMA 2018.

Udział w MONTERIADZIE to znakomita okazja do zapoznania się z nowoczesnymi metodami montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram czy osłon okiennych. Wydarzenie skierowane jest do inwestorów, monterów, sprzedawców i dystrybutorów stolarki budowlanej, a także uczniów szkół zawodowych.
Najnowsza odsłona MONTERIADY na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA potrwa od 30 stycznia do 2

lutego 2018 roku. Uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć realizowane „na żywo” pokazy montażu produktów wiodących firm z branży stolarki budowlanej. W pokazach zostaną wykorzystane najnowocześniejsze narzędzia, akcesoria i systemy montażowe. To jednak nie wszystko – organizator wydarzenia Związek POiD zadbał bowiem o dodatkowe atrakcje. – Z sukcesem przygotowaliśmy już dwie edycje MONTERIADY, a formuła jej poprzednich odsłon przyciągnęła setki zwiedzających. MONTERIADA cały czas się rozwija – w tym roku nowością będą: montaż rolet adaptacyjnych z pokazem instalacji i programowaniem najnowszej generacji silników, regulacja okuć oraz montaż markizy filtrującej – mówi Paweł Wróblewski, dyrektor Związku POiD.

Monteriada-1
Na osoby, które odwiedzą stoisko MONTERIADY 2018, czekać będą eksperci firm, którzy w przystępny sposób wyjaśnią wszelkie kwestie techniczne i opowiedzą o produktach. Pokazy montażu wyświetlone zostaną na ekranach, przewidziana jest także transmisja „na żywo” na Facebooku „DOBRY MONTAŻ”. Proces instalacji będzie można nie tylko oglądać, lecz także przeprowadzić go samodzielnie – w ramach konkursu dla najszybszych „monterów” spośród publiczności przygotowano specjalne nagrody. Zaplanowano również konferencję prasową oraz wizytę uczniów klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” z dwóch szkół zawodowych.
Partnerami MONTERIADY 2018 są firmy: AIB, Aluplast, FAKRO, GERDA, Hörmann, Klimas Wkręt -met, Lahti Pro, Porta KMI Poland , Somfy, Soudal, Stanley Black&Decker, VORNE. Patronat Merytoryczny nad wydarzeniem sprawuje Instytut Techniki Budowlanej. Zachęcamy do odwiedzenia fanpage’u „DOBRY MONTAŻ” na Facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić przygotowania do wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/dobrymontaz/. MONTERIADA 2018 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA zlokalizowana będzie na stoisku nr 1 w pawilonie 5.

Monteriada-3

opr. HB

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar