LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA STHOR 79364

Lutownica transformatorowa Sthor 79364 przeznaczona jest dla wszystkich, którzy zajmują się lutowaniem materiałów metalowych za pomocą spoiw cynowo-ołowiowych.

 

Jej najważniejszą cechą jest błyskawiczne nagrzewanie się grota i szybka gotowość narzędzia do pracy (w ciągu 11 s od uruchomienia grot osiąga temperaturę roboczą 650°C). Sprzęt ma moc 100 W i przeznaczony jest do lutowania miękkiego za pomocą niskotopliwego spoiwa (np. cynowo-ołowiowego). Niewielkich rozmiarów wymienny grot pozwala lutować nawet drobne elementy elektroniczne. Tuż pod grotem, w przedniej części obudowy, zastosowano diodę oświetlającą, która uruchamia się automatycznie wraz z naciśnięciem włącznika spustowego zasilania. Poprawia ona komfort pracy i precyzję lutowania, doświetlając obszar roboczy. Pistoletowa

konstrukcja lutownicy ze świetnie wyprofilowanym uchwytem głównym pokrytym antypoślizgową okładziną soft grip ułatwia lutowanie. Obudowa narzędzia została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Lutownica Sthor 79364 dostarczana jest wraz z dwoma wymiennymi grotami, kalafonią i cyną.

MarekPudło

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar