LUNA POLSKA I RAPID ŁĄCZĄ SIŁY RÓWNIEŻ W POLSCE

Należąca do grupy Acco szwedzka marka narzędzi Rapid rozpoczyna współpracę z Luna Polska.

 

Od lat z sukcesami Rapid i Luna działają wspólnie na rynku szwedzkim i tworzą nową jakość w obsłudze i zaspokajaniu potrzeb klienta. Wprowadzają na rynek nowatorskie produkty, których zadaniem jest ułatwianie pracy i sprawienie, że czynność mocowania jest wygodna i skuteczna. Oferują zarówno linie produktowe dla profesjonalnych użytkowników, którzy oczekują wydajnych oraz solidnych rozwiązań, jak też produkty przeznaczone dla użytkowników DIY, dając im wygodę i prostotę działania. Pasją marki Rapid są innowacje, a jej konsekwencją unikalne produkty stworzone z myślą o jej klientach.

Luna to dystrybutor blisko 40 marek

narzędziowych. Dysponuje solidnym doświadczeniem oraz rozwiniętym kanałem sprzedaży opartym o profesjonalnych dystrbutorów. Rapid i Luna wspólnie, każdego dnia pracują nad przybliżeniem użytkownikom narzędzi Rapid, wspierają swoich partnerów handlowych w skutecznej ich prezentacji i pomagają w zdobywaniu specjalistycznej wiedzy. Dzięki takiemu podejściu, oprócz samych narzędzi Rapid, klienci dostają fachową poradę i tym samym mogą wybrać wysokiej jakości narzędzia, najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Obie firmy są przekonane, że ta współpraca przyczyni się nie tylko do wzmacniania ich pozycji rynkowej, ale też pozwoli na lepszą komunikację i pomoc przy różnorodnych wyzwaniach, przed którymi stają klienci.

zszywacz

Wyjątkowe zszywacze Rapid oszczędzają energię użytkownika

Oferują nową jakość zszywania dzięki unikalnej technologii Powercurve® opatentowanej przez Rapid. Zużycie siły przy wystrzale jest niższe aż o 65%, a dzięki funkcji trzystopniowej regulacji narzędzie można idealnie dostosować do wykonywanego zadania oraz znacznie wydłużyć jego żywotność. Podczas pracy z miękkimi materiałami lub krótszymi zszywkami, moc zszywacza można zmniejszyć, zaś do pracy z twardymi materiałami lub długimi zszywkami jego moc łatwo i wygodnie zwiększamy. Oznacza to, że nigdy nie musimy przyciskać zszywacza mocniej niż jest to konieczne.

 

Technologia Powercurve® została opracowana we współpracy z wiodącymi fizjoterapeutami, którzy przeanalizowali sposób, w jaki mięśnie ramienia pracują w czasie użytkowania zszywacza. Na podstawie tych badań opracowano mechanizm doskonale dopasowany do krzywej siły ramienia. Dzięki zmniejszeniu wymaganej siły o 65% zredukowano obciążenie ręki użytkownika z E (ciężko) do A (bardzo lekko) według skali Borga*.

nitownica

Nowe Multi Nitownice od Rapid

To innowacyjne produkty skracające czas pracy i eliminujące konieczność używania wielu dodatkowych narzędzi. RP40 Multi oraz RP60 Multi to nowe wersje doskonale znanych użytkownikom nitownic Rapid. Oba modele wyposażone zostały w unikalną końcówkę, która umożliwia pracę z różnymi średnicami nitów bez konieczności zmiany dyszy. Oznacza to mniej przerw podczas pracy z elementami z blachy. Model RP60 jest również wyposażony w głowicę obrotową 360°, która poprawia dostęp do wąskich przestrzeni roboczych. Dodatkowo obie nitownice Rapid mają inteligentny miernik, za pomocą którego możemy zmierzyć grubość mocowanych materiałów oraz dopasować średnicę i wysokość nitu, eliminując ryzyko pomyłki i oszczędzając czas użytkowników.

 

– Podobnie jak wszystkie nasze produkty, nowe Multi Nitownice są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy cenią sprytne i wygodne rozwiązania. Innowacyjne modele RP40 Multi i RP60 Multi ułatwiają pracę i pozwalają szybciej i skuteczniej łączyć elementy z blachy i innych materiałów – stwierdza Stéphane Grandmougin, międzynarodowy dyrektor kategorii.

opr. HB

* Skala Borga używana jest do mierzenia postrzeganego wysiłku użytkownika, a wnioski oparte są na wynikach wielu badań, w których użytkownicy porównywali nowe zszywacze z już dostępnymi na rynku zszywaczami konkurencyjnych firm.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar