Logistyka i elektronarzędzia

14 grudnia 2012 r. w Sopocie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się cykliczne spotkanie teoretyków i praktyków logistyki na corocznej konferencji opatrzonej merytorycznym hasłem przewodnim: „Modelowanie procesów i systemów logistycznych”.

 

 

 

Spotkanie realizowane było przez Katedrę Logistyki, Katedrę Polityki Transportowej oraz Zakład Transportu Międzynarodowego i Spedycji IHZ. Patronat nad konferencją objęłi: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska.
Modelowanie procesów i systemów logistycznych jako wiodący temat spotkania swym znaczeniem merytorycznym pozwolił objąć

zagadnienia związane z modelowaniem różnych procesów  i podprocesów logistycznych, z różnych sfer życia gospodarczego i społecznego, okazując się doskonałym narzędziem opisu i interpretacji zjawisk związanych z rozwojem logistyki w teorii, ale również i w praktyce w wymiarze globalnym. Z tego też względu w wystąpieniach i prezentacjach uczestniczyły różnego rodzaju przedsiębiorstwa i instytucje niebiznesowe. Jednym z prelegentów spotkania był Przemysław Dudziak, regionalny dyrektor sprzedaży w Makita Sp. z o.o., który przedstawił logistyczną koncepcję procesów produkcyjnych realizowanych przez japoński koncern.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments