Leroy Merlin otworzyło hipermarket w Koszalinie

Leroy Merlin otworzyło 80. sklep w Polsce, pierwszy w Koszalinie i największy w regionie. Jest to hipermarket budowlano-remontowy z kompleksową ofertą artykułów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych oraz usług niezbędnych podczas urządzania domu, mieszkania lub ogrodu.

Leroy Merlin w Koszalinie to 5. market w województwie zachodniopomorskim, obok jednego w Kołobrzegu i trzech w Szczecinie. Zatrudnia 131 pracowników i oferuje 32 tysiące artykułów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych, w tym rozwiązania łączące ekonomię z ekologią w ramach programu Robi Klimat, jak też 29

usług niezbędnych podczas urządzania domu, mieszkania lub ogrodu. W jego w strefach aranżacyjnych znajduje się ekspozycje 9 łazienek, 7 kuchni i 2 garderób. Hipermarket Leroy Merlin w Koszalinie ma ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej sklepu, z czego ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych na zewnątrz. Do dyspozycji klientów jest 8 kas samoobsługowych i 5 tradycyjnych, strefa obsługi profesjonalistów (PRO), punkt odbioru produktów wielkogabarytowych typu drive-in umożliwiający ładowanie towaru prosto do auta, jak też ponad 300 miejsc parkingowych, w tym przystosowane dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi czy rowerzystów oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Kompleksowa oferta i fachowa obsługa

Zapraszam do największego w regionie hipermarketu budowlano-remontowego Leroy Merlin nie tylko po produkty dla domu, mieszkania i ogrodu, ale też po kompleksową i fachową obsługę oraz inspiracje. Warte szczególnej uwagi są nasze wyjątkowe strefy aranżacyjne, gdzie podczas jednej wizyty można wykonać projekt kuchni, łazienki czy garderoby i zamówić montaż. Polecam też bogatą ofertę roślin oraz produktów związanych z pielęgnacją zielonych przestrzeni wokół domu – to bez wątpienia nasz wyróżnik. Odwiedzający nas klienci, zarówno indywidualni, jak i profesjonaliści, mogą liczyć na w pełni merytoryczną, zindywidualizowaną obsługę przez doradców. Nasza ekipa zajmie się wszystkim, dzięki czemu klient może mieć poczucie pełnego zaopiekowania i głowy wolnej od ciężaru, jakim jest budowa domu, remont mieszkania czy urządzanie ogrodu. Konkurencja tylko rozdaje wizytówki do montażystów, a my sami zlecamy wykonanie usługi i zajmujemy się jej odbiorem. I jeszcze dajemy na nią gwarancję – powiedział Bartosz Leszczyński, dyrektor sklepu Leroy Merlin Koszalin:

Hipermarket Leroy Merlin w Koszalinie jest częścią OTO Park Koszalin – regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem Koszalin oraz jego region. Projekt realizowany jest przez Acteeum Group wspólnie z Falcon Investment Management, we współpracy z Leroy Merlin oraz Agata Meble.

opr. HB (mat. Leroy Merlin)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments