LAUREACI TAIWAN EXCELLENCE AWARD W KOLONII. NARZĘDZIA Z TAJWANU NA TARGACH EISENWARENMESSE 2020

Najlepsze rzemiosło idzie w parze z odpowiednimi narzędziami – Pawilon Taiwan Excellence na Międzynarodowych Targach Sprzętu w Kolonii 2020 wprowadzi unikalną gamę produktów.

 

Reprezentując najwyższy poziom innowacji i konkurencyjnych cenowo produktów, Tajwan jest światowej klasy potęgą w produkcji sprzętu. Odgrywa też kluczową rolę w globalnym łańcuchu dostaw w branży narzędzi ręcznych, zajmując pierwsze miejsce w rankingu, trzecie w cenie jednostkowej, a szóste w światowym eksporcie narzędzi ręcznych. W tym roku na EISENWARENMESSE w Kolonii na hali 4.2 na stoisko A030 Tajwan będzie prezentować duży wybór wysokiej jakości i innowacyjnych produktów, nagrodzonych nagrodą Taiwan Excellence z 15 tajwańskich firm. Produkty te zaspokoją potrzeby

nabywców sprzętu na całym świecie, w ofercie tej są najwyższej klasy wyroby, które są też idealne dla majsterkowiczów. Taiwan Excellence Award jest przyznawana corocznie i wyróżnia najbardziej innowacyjne produkty z Tajwanu. Marki noszące ten symbol są wybierane i nagradzane przez ekspertów i rząd Tajwanu w zakresie badań i rozwoju, wzornictwa, jakości i kryteriów marketingowych. Symbol ten reprezentuje to, co najlepsze w produktach wytworzonych na Tajwanie.

Najważniejsze produkty tegorocznego Pawilonu Taiwan Excellence

 

SLOKY

Mając 40-letnie doświadczeniem, Chienfu-Tec Co. LTD. specjalizuje się w produkcji wysokiej precyzji metalowych części maszyn CNC i zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie serwisu CNC. W 2012 roku firma wprowadziła na rynek „Sloky”, najmniejszy wkrętak dynamometryczny na rynku, pierwotnie przeznaczony do narzędzi skrawających CNC dla firm eksploatujących obrabiarki numeryczne. Zestaw Togo zawiera wkrętak dynamometryczny i jest najlepiej sprzedającym się multikomponentem serwisowym. Zawiera 6 szt. końcówek 25 mm i 50 mm, rękojeści uniwersalną i prostą. Stanowi doskonałe narzędzie dla użytkowników zajmujących się obróbką skrawaniem i serwisowaniem obrabiarek CNC.

CHIAO TENG HSIN ENTERPRISE CO., LTD.

Założone w 1990 roku Chiao Teng Hsin Enterprises Co. Ltd. posiada certyfikat systemu ISO9001 wydany przez SGS Tajwan. Firma projektuje, produkuje, wytwarza i sprzedaje różne rodzaje profesjonalnych drabin aluminiowych i z włókna szklanego. Aluminiowe drabiny teleskopowe są bardzo stabilne. Natomiast platformy operacyjne charakteryzuje wyjątkowa stabilność i bezpieczeństwo na wszystkich typach placów budowy. Platforma aluminiowa teleskopowa składa się z czterech ram. Zastosowano w niej wielofunkcyjną konstrukcję drabiny łączonej, która posiada ukryte elementy ze stali nierdzewnej. Jak każdy dobry sprzęt, współpracuje z istniejącymi urządzeniami i może być montowana na innych drabinach. Po zamontowaniu każdy stopień może wytrzymać obciążenie 150 kg, a jego antypoślizgowe gumowe stopki pozwalają na bezpieczne i stabilne mocowanie drabiny w różnych miejscach pracy.

KW-triO

Pao Shen Enterprises Ltd. produkuje artykuły papiernicze i biurowe od 1976 roku. Marka KW-triO wyznacza trendy, stając się wiodącym na świecie znakiem akcesoriów biurowych oraz narzędzi ręcznych i nożyc do papieru/gilotyn wytwarzanych na eksport do ponad 110 krajów. Easy-Tech Tacker to ergonomicznie zaprojektowany produkt z oszczędzającym wysiłek mechanizmem, który gwarantuje, że zszywanie w pionie lub odwrotne o 180 st. nie będzie już kłopotliwe. Konstruktorzy zapewnili użycie niewielkiej siły ściskania. Normalny zszywacz wymaga 28-45lbs siły ściskania, zaś Easy-Tech Tacker – tylko 20-23lbs siły ściskania. Ma też wysoką trwałość dzięki stalowej obudowie.

UNITACKER

Założona w 1983 roku firma Same Yong jest profesjonalnym producentem elementów metalowych. W ciągu ostatniej dekady zaczęła ona projektować, rozwijać i produkować kompletny zestaw pistoletów do zszywania. Przełamując tradycyjne koncepcje, opracowuje i wytwarza ona niezawodne pistolety do zszywania, które aplikują odmiennych typów zszywki o różnych wymiarach. Aluminiowy zszywacz do zszywek typu „sześć w jednym” jest przyjazny dla użytkownika i wielostopniowy (NO-SWITCH). Pistolet Tackler może obsługiwać do sześciu różnych rodzajów zszywek bez przełączania. Użytkownicy mogą używać jednego zszywacza, aby wykonać wszystkie niezbędne zadania. Można go również uznać za produkt ekologiczny, ponieważ oszczędzamy na konieczności stosowania kilku zszywaczy do różnych zszywek.

King Slide

Firma King

Slide, założona w 1986 roku, jest producentem okuć meblowych, znanym z zaawansowanej integracji projektów produkcyjnych z narzędziami i maszynami. Firma stała się znanym na całym świecie dostawcą ekologicznych produktów ODM w serwerowych zestawach szynowych i przemysłowych. Jest również potęgą w domowych okuciach meblowych. King Slide jest certyfikowanym dostawcą dla wielu wiodących firm w zakresie mebli wysokiej klasy, kuchni i sprzętu gospodarstwa domowego.

 

SIMLEAD Safety Drawer System Slide nagrodzony Taiwan Excellence Silver Award jest produktem firmy King Slide Works Co. Ltd. SIMLEAD. To elegancki system szuflad metalowych z nieelektryczną, w pełni mechaniczną konstrukcją, z funkcją Push-Open, cichym miękkim zamykaniem i wbudowanym „Vibration Safety Design (VSD)”. System składa się z metalowych ścianek bocznych i prowadnic z pełnym wysuwem, oferując tym samym pierwsze na świecie rozwiązanie Drawer Safety & Friendly Design. Produkt opracowano, aby zapewnić w domu lub biurze przestrzeń do przechowywania, która nie tylko będzie cicha, ale również bezpieczna i inteligentna, a szuflady będzie można do tego przesuwać poprzecznie.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments