Latarki YATO LED

Dobrej jakości latarka LED przydaje się nie tylko w warsztacie czy na placu budowy, ale także może być doskonałym źródłem światła w trakcie pieszych wędrówek czy poszukiwania w piwnicy właściwego słoika z przetworami. W zależności od potrzeb w ofercie marki YATO znajdziemy pięć modeli latarek, które różnią się od siebie wielkością i możliwościami oświetleniowymi.


Dwie z nich – YT-08570 i YT-08571 – to wersje kieszonkowe do zastosowań typowo amatorskich i domowych. YATO YT-08570 wyposażona została w 9 diod LED i zasilana może być trzema

bateriami typu AAA. Z kolei w latarce YATO YT-08571 źródłem światła jest jedna nowoczesna dioda CREE XPE 3W, która zapewnia strumień światła o wartości 100 lumenów. Sprzęt może pracować w trzech trybach: podstawowym, ekonomicznym i sygnału SOS. Jest wodoodporny oraz posiada funkcję zoom, która umożliwia regulację skupienia wiązki światła. Dzięki temu latarka świeci mocno i daleko mimo zastosowania tylko jednej baterii AA. Latarkę można wygodnie nosić na przegubie dzięki paskowi, zamocować do szlufki spodni za pomocą karabinka, lub po prostu schować do kieszeni.
 
Modele YATO YT-08572, YT-08575, YT-08577 to seria większych latarek. Są one przeznaczone dla osób często i profesjonalnie korzystających ze sprzętu tego rodzaju w tym dla mechaników, kominiarzy, służb publicznych i firm ochroniarskich. To właściwy produkt dla wszystkich, którzy oczekują od latarki mocnego światła i trwałej konstrukcji. Trzy modele różnią się od siebie długością korpusu (odpowiednio 162, 210 i 228 mm), rodzajem zastosowanej baterii (AA, 2xAA, 2xC) oraz nieznacznie wartością generowanego strumienia światła (110, 100 i 130 lumenów). We wszystkich trzech modelach zastosowano również bardzo wydajną i niezawodną diodę CREE XPE 3W. Latarki YATO są wodoodporne i przygotowane na trudne warunki pracy (IP64). Dołączony do każdej latarki specjalny pokrowiec do zamocowania na pasku umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz szybki i łatwy dostęp do źródła światła.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments