LAMPY WARSZTATOWE VOREL

Vorel 82699 i Vorel 82706 to lampy LED. Takie lampy są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu samochodowego. Sprzęt ten zyskał na popularności po tym, jak zamiast zwykłych i prądożernych żarówek „bańkowych” zaczęto stosować energooszczędne i bardzo trwałe diody LED.

 

W dwóch najnowszych modelach Vorel oznaczonych jako 82699 i 82706 zastosowano kolejną już generację diod LED o nazwie „SMD”. Diody SMD w stosunku do pierwszych konstrukcji LED charakteryzują się obniżonym poborem prądu (odpowiednio 3,2 i 4,2 W) i wydłużoną żywotnością, a także rozproszonym strumieniem świetlnym, szczególnie przydatnym dla lamp warsztatowych. Obie lampy Vorel generują intensywne strumienie świetlne 280 i 400 lumenów, które z łatwością oświetlają spore powierzchnie

w komorach silników czy w podwoziu.
Lampy warsztatowe Vorel 82699 i 82706 zasilane są sieciowo (230 V). Podłącza się je do gniazdek za pomocą 5-metrowego przewodu. W obudowie lamp zastosowano elastyczne i wzmocnione odgiętki, które zapobiegają wyłamywaniu się kabla. Paski diod zabezpieczone są solidnymi kloszami chroniącymi źródło światła przed uszkodzeniami mechanicznymi. Lampy można mocować do elementów konstrukcyjnych za pomocą obrotowych haczyków 360°.

Marek Pudło

82699_a

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments