Lampy warsztatowe SATA

W ofercie narzędziowej SATA pojawiły się lampy warsztatowe. Ich rodzinę tworzy 6 modeli o mocy od 300 do 2000 lumenów i 2 modele stacji ładujących.

Oprócz posiadania najlepszych narzędzi do pracy przy skomplikowanych montażach i naprawach, podstawowym wymogiem jest również jasne, nieoślepiające oświetlenie miejsca pracy. Dlatego SATA wprowadziła do swojej oferty serię roboczych lamp przemysłowych. Opracowując te produkty, zespół projektowy SATA koncentrował się na wymaganiach branży motoryzacyjnej, przemysłowej i MRO. Wynikiem pracy jest imponująca, nowa linia lamp roboczych SATA. Zostały one zaprojektowane pod kątem elastyczności zastosowań, trwałości i wydajności. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów. Na serię prezentowanego oświetlenia SATA

składają się wysokiej jakości przemysłowe lampy warsztatowe. Jest to łącznie osiem nowych produktów: lampy do oświetlenia terenu, kompaktowe lampy warsztatowe, lampy ze składaną głowicą i stacje do ładowania indukcyjnego.

Omawiane lampy warsztatowe SATA generują strumień świetlny o jasności od 300 do 2000 lumenów. Najmocniejsze z nich, lampy obszarowe, generują moc 500, 1000 i 2000 lumenów, która zapewnia doskonałe oświetlenie ciemnych obszarów roboczych. W prezentowanych produktach zastosowano technologię optyczną Soft Shade, która redukuje odblaski bez uszczerbku dla jasności pola widzenia. Lampy wyposażono w silne magnesy znajdujące się z tyłu i u ich podstawy. Umożliwiają one ustawienie tych produktów w dowolnym miejscu. Co więcej, obrotowe konstrukcje oraz elastyczne głowice pozwalają ustawić lampy tak, aby skierować światło dokładnie tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Wszystkie prezentowane lampy warsztatowe SATA posiadają możliwość ładowania za pomocą złącza USB, a wybrane modele są także kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami indukcyjnymi SATA. Stacje ładujące w zależności od modelu dają możliwość równoczesnego ładowania dwóch lub jednego produktu. Funkcja ładowania bezprzewodowego jest również kompatybilna z większością smartfonów. Lampy robocze pracują na pełnym ładowaniu akumulatora do 10 godzin, zaś obszarowe – do 5 godzin. Prezentowane produkty SATA charakteryzują się wysokim stopniem ochrony – do IP65.

AP(Grosley)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments