Lampy LED marki Vorel

Do portfolio marki Vorel, która należy do Grupy TOYA, trafiły właśnie dwie nowe ręczne lampy LED przeznaczone do oświetlania miejsc trudno dostępnych i pracy zarówno w wyspecjalizowanych warsztatach, jak i w garażowym zaciszu.


Pierwszy model oznaczony symbolem „82735” charakteryzuje się wąskim i podłużnym kształtem, który pozwala stosować lampę w naprawdę ciasnych miejscach. W obudowie zamontowano dwa źródła światła – pierwsze w postaci matrycowej (36 diod LED) do oświetlania rozproszonego, drugie w wersji latarkowej (1 dioda), którego zadaniem jest praca punktowa. Lampę można także mocować do elementów metalowych za

pomocą wbudowanego magnesu. Lampa zasilana jest czterema 1,5-woltowymi bateriami AAA (typu paluszek).

Największą zaletą drugiej nowej lampy ręcznej Vorel o symbolu „82731” jest jej wielofunkcyjność. Można ją bowiem używać jako latarkę ręczną, podwieszaną lampę warsztatową i lampę magnetyczną mocowaną do stalowych elementów na placu budowy. W urządzeniu zamontowano 24 wydajne diody SMD LED, które generują mocne, zimne światło o strukturze rozproszonej i trzy zwykłe diody LED ze światłem skupionym (w funkcji latarki). Taka barwa i intensywność zapewniają doskonałą widoczność w najciemniejszych zakamarkach warsztatu i samochodów. Diody czerpią energię z trzech baterii AAA. Żywotność diod w obu nowych lampkach Vorel obliczona jest na 50.000 godzin ciągłego świecenia.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments