LAMPY AKUMULATOROWE LED PROLINE 66186 i 66187

Mniejsze zapotrzebowanie na energię pozwoliło zaprojektować lampy ledowe zasilane z akumulatora. Przykładem takiego rozwiązania są przenośne lampy LED marki Proline oznaczone numerami: 66186 i 66187.

Wyróżniają się one spośród innych tego typu rozwiązań oferowanych na rynku praktyczną składaną konstrukcją. W postaci złożonej lampa zajmuje bardzo mało miejsca i łatwo jest ją transportować lub przechowywać. W czasie pracy zaś możemy precyzyjnie regulować ustawienie części emitującej światło. Regulacja jest możliwa, ponieważ urządzenie zintegrowane jest z rozkładanym stelażem. To dzięki niemu można kierować światło w

miejsce, w którym jest ono w danej chwili potrzebne.

Wytrzymała metalowa konstrukcja obudowy lamp 66186 i 66187 czyni je odpornymi na działanie rozbryzgów wody z każdego kierunku oraz chroni przed przypadkowym uszkodzeniem. W obu prezentowanych produktach zastosowano diody LED typu SMD. Emitują one światło czystej barwy i są bardziej odporne na warunki zewnętrzne w porównaniu z diodami LED wykonanymi w technice COB. Model 66186 generuje strumień świetlny o natężeniu 600 lumenów, przy tym pobiera 10 W mocy, a jego większy odpowiednik – 1200 lumenów przy 20 watach zużycia. Pierwsza z lamp wyposażona jest w akumulator o pojemności 2600 mAh. W przypadku drugiej ma on dwa razy większą pojemność. Prezentowane akumulatorowe lampy LED ze zintegrowanym stelażem to ciekawe i godne polecenia rozwiązanie nie tylko dla branży budowlanej, ale dla wszystkich, którzy w okresie jesienno-zimowym mogą stanąć przed konieczności pracy w warunkach gorszej widoczności.

JCH (Profix)

 

ZOBACZ TAKŻE

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Luca Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Luca
Luca

Jaki jest czas pracy na akumulatorze w obu przypadkach?