LAMPA CZOŁOWA VOREL 88678

Najnowsza latarka czołowa Vorel o symbolu 88678 to bardzo interesująca i praktyczna konstrukcja, gdyż zastosowano w niej dwa niezależne diodowe źródła światła.

 

Pierwsza dioda XPE CREE o mocy 3 W i strumieniu 130 lm wytwarza punktowe światło skupione. Z kolei druga dioda matrycowa COB LED o mocy 3 W i strumieniu 120 lumenów odpowiada za generowanie światła rozproszonego. Co ciekawe, lampa ma jeszcze trzecie dodatkowe źródło światła. Jest nim czerwona lampka umieszczona z tyłu, której zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze lub w czasie biegania.
Lampa czołowa Vorel 88678 ma aż pięć trybów świecenia: dioda XPE CREE 100%, 50%

i pulsowanie, COB LED 100% oraz jednocześnie z XPE CREE. Dzięki tym kombinacjom czołówka może być wszechstronnie używana nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale także w trakcie prac serwisowych i remontowych.
Obudowa latarki wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Czołówka ma mechanizm do zmiany kąta świecenia i mocuje się ją na elastycznym pasku o regulowanej długości. Latarka zasilana jest trzema bateriami 1,5 V AAA.

Marek Pudło

88678-1

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments