LAHTI PRO z Godłem TOP MARKA

W tegorocznej edycji prestiżowego projektu „Laur Konsumenta” w kategorii odzież robocza marka Lahti Pro została odznaczona godłem TOP MARKA 2021. To kolejne ważne wyróżnienie rynkowe uzyskane przez Lahti Pro w ostatnich latach.

Lahti Pro jako jedyna marka z sektora odzieży ochronnej znalazła się w rankingu Top Marka 2021. Jest to ogromną nobilitacją. Potwierdzeniem, że Lahti Pro prowadzi otwartą, intensywną i skuteczną komunikację zewnętrzną. Dzięki temu konsumenci mogą każdego dnia dokonywać świadomego wyboru. Godło Top Marka przyznawane jest najlepszym markom z danej kategorii,

które charakteryzują się wysoką rozpoznawalnością oraz widocznością w mediach tradycyjnych i internetowych. Ostatecznej oceny pozycji marki dokonuje Kapituła Projektu „Laur Konsumenta”. Przypomnijmy, „Laur Konsumenta” jest ogólnopolskim plebiscytem, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, usług i marek w różnych kategoriach. Polacy wyrażają w nim swoją opinię o produktach dostępnych na rynku, stąd wyjątkowy prestiż tej nagrody i wyróżnienie dla danego produktu firmy.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments