KURTKA SOFTSHELL DAMSKA I BLUZA DZIANINOWA NEO Z SERII WOMAN LINE

Oferta odzieży roboczej marki NEO została rozszerzona o kurtkę softshell i bluzę dzianinową z serii Woman Line przeznaczonej dla kobiet.

 

Kurtka softshell damska NEO 80-550 z serii Woman Line

Jest wodoodporna, wiatrochronna i umożliwia oddychanie skóry. Kurtka jest lekka, wygodna i zarazem ciepła dzięki polarowej stronie wewnętrznej. Produkt ma trzy zapinane na suwak kieszenie z bryzgoszczelnymi suwakami. Modna kolorystyka i miejski krój pozwala na używanie kurtki poza pracą. Jest ona dopasowana do kobiecej sylwetki. Gwarantem jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

Bluza dzianinowa NEO 80-555 z serii Woman Line

To produkt lekki i ciepły. Wzmocnienia z materiału softshell

na barkach, rękawach i bokach zapewniają wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Elastyczna lamówka w rękawach oraz regulowany ściągacz w dolnym szwie pozwala na lepsze dopasowanie bluzy do właścicielki. Produkt ma trzy zapinane na suwak kieszenie z bryzgoszczelnymi suwakami. Modna kolorystyka i miejski krój pozwala na używanie produktu poza pracą. Bluza jest dopasowana do kobiecej sylwetki. Gwarantem jej jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

opr.HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments