KURTKA LAHTI PRO SOFTSHELL, KTÓRA MOŻE BYĆ BEZRĘKAWNIKIEM

Rodzina odzieży ostrzegawczej oznaczonej marką Lahti Pro powiększyła się teraz o kurtki softshell. To nowe rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich grup zawodowych, które większość lub część prac zmuszone są wykonywać na otwartym terenie w warunkach ograniczonej widoczności.

 

Kurtki softshell (L40919) mają pasy odblaskowe zgodne z normą EN ISO 20471. W tym modelu mamy także wiatroszczelne suwaki, odpinany kaptur z regulacją szerokości. Nowością konstrukcyjną omawianego softshella jest możliwość odpinania rękawów. Pozwala to szybko przekształcić kurtkę w praktyczny bezrękawnik. Podkreślić należy, że krój kurtki został dobrze przemyślany. Projektanci Lahti Pro zadbali bowiem o to, żeby w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia zamiast materiału w

kolorze ostrzegawczym zastosować wstawki koloru czarnego.
Bluzy softshell to najbardziej uniwersalny element ubioru. Spektrum zastosowań jest niezwykle szerokie. Z powodzeniem można je stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, w czasie normalnej i ekstremalnej aktywności fizycznej, a także w różnych warunkach atmosferycznych. Takie właściwości czynią z tego typu odzieży część garderoby, która bezsprzecznie powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego profesjonalisty dbającego o wygodę, komfort pracy oraz wygląd.

L40919

Tkanina softshellowa jest wiatroszczelna i w dużym zakresie wodoodporna. Zapewnia przy tym bardzo wysokie parametry oddychalności – to znaczy, że skutecznie odprowadza na zewnątrz nadmiar ciepła powstający w czasie wysiłku fizycznego. To właśnie ta cecha pozwala pracować komfortowo, ponieważ znacznie minimalizuje wilgotnienie warstw odzieży stykających się z ciałem. Dzięki temu zachowuje swoje właściwości chroniące przed zimnem.

JCh (Profix)

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments