KRÓTKIE SPODNIE ROBOCZE LAHTI PRO

Zakup krótkich spodni roboczych powinien zacząć się od wyboru najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Różnorodność krojów, zastosowanych materiałów to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Krótkie spodnie Lahti Pro są niezwykle estetyczne, przewiewne i wytrzymałe.

 

Od kilku sezonów klienci coraz częściej decydują się na zakup tego typu odzieży. Sprawdza się ona idealnie w pracach wykończeniowych oraz w transporcie, czyli wszędzie tam, gdzie ryzyko przypadkowych zadrapań, skaleczeń odsłoniętych części ciała jest niewielkie.
W upalne wiosenne i letnie dni krótkie spodenki ochronne LAHTI PRO sprawiają, że cyrkulacja powietrza nie jest ograniczana. Wpływa to na lepsze oddawanie do otoczenia ciepła powstałego w czasie pracy. Ma

to ogromne znaczenie, kiedy temperatury na zewnątrz sięgają 30 i więcej kresek.

 

Satysfakcja z wykonywanej pracy i realizowania powierzonych zadań możliwa jest tylko wtedy, kiedy wybrany strój zapewnia wysoki poziom wygody. Krótkie spodnie ochronne LAHTI PRO L40703 i L40704, wykonane z lekkiej i przewiewnej bawełny, doskonale sprawdzą się podczas szerokiego spektrum prac. Spodenki posiadają dużą liczbę praktycznych kieszeni oraz dodatkowe szlufki pozwalające przenosić np. młotek czy miarę. Ważne jest także to, że uszyte zostały z doskonałej jakościowo bawełny, która zachowuje swoje właściwości po wielokrotnym praniu. Poza tym dzięki wzmocnionym podwójnym szwom mamy gwarancję trwałości i odporności na rozdarcia. Atutem jest też kolorystyka. Została dobrana w taki sposób, aby na spodenkach nie były widoczne przypadkowe zabrudzenia. Krój modeli L40703 i L40704 sprawia, że spodenki nie powodują ucisku, a podczas wykonywania intensywnych prac pozostają na swoim miejscu.

W ofercie LAHTI PRO znajdziemy również krótkie spodenki ochronne zgodne z normą EN ISO 20471 – są to produkty o podwyższonym stopniu widzialności, uszyte z materiałów w kolorach ostrzegawczych, wzbogacone pasami odblaskowymi. Dzięki temu mają pierwszą klasę widzialności. Mogą być zatem użytkowane w czasie prac drogowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zwiększenie widoczności użytkownika. Modele krótkich spodenek ostrzegawczych LAHTI PRO (L40701 i L40702) uszyte zostały z materiału o gramaturze 270 g/m kw. Mają podwójne szwy oraz liczne wszechstronne kieszenie.
Na zakończenie szybkiego przeglądu propozycji krótkich spodenek LAHTI PRO warto zatrzymać się na moment przy modelu L17140. Są to tzw. rybaczki, czyli spodnie o nogawce dłuższej niż w klasycznych krótkich spodenkach, a krótszej niż w spodniach długich. To ciekawe rozwiązanie, kiedy z jednej stronny chcemy chronić nogi przed przypadkowymi urazami, a z drugiej zależy nam na zwiększeniu cyrkulacji powietrza. Taka właśnie długość nogawki jest najlepszym rozwiązaniem.

W tym momencie produkty LAHTI PRO z kolekcji wiosna–lato dostępne są w specjalnej ofercie promocyjnej. Z pełną ofertą zawierającą sugerowane ceny detaliczne można zapoznać się w interaktywnej gazetce promocyjnej dostępnej pod adresem
gazetka.lahtipro.pl.

JCh
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments