KOSA SPALINOWA VERTO 50G491

Kosa spalinowa VERTO 50G491 to niezastąpione urządzenie podczas koszenia nierównych terenów oraz wysokiej trawy. Idealnie sprawdza się w pielęgnacji krawędzi trawnika bądź w wycinaniu trawy i chwastów w pobliżu roślin ozdobnych.

 

Kosa VERTO 50G491 oferuje możliwość pracy zarówno przy użyciu noża trójzębnego, jak i żyłki tnącej. Komfort pracy nią zapewniają wygodne szelki wyposażone w karabińczyk z mechanizmem szybkiego rozpinania. Urządzenie wyposażone jest w system szybkiego odwijania żyłki tnącej i aluminiową osłonę wału napędowego. Zastosowano w nim ręczną pompkę paliwa ułatwiającą rozruch zimnego silnika i większy zbiornik na mieszankę z ułatwionym dozowaniem oleju. W kosie znajdziemy wytrzymały wał napędowy wykonany ze utwardzonej

stali, który podnosi jej trwałość. Urządzenie jest ergonomiczne dzięki m.in. możliwości ustawienia kąta rękojeści służącej do jego prowadzenia. W wyposażeniu standardowym kosy VERTO 50G491 znajduje się komplet akcesoriów BHP zapewniający bezpieczeństwo pracy.

 

opr. HB

50g491_gl

50g491_akcesoria_1

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments