KONKURS! Przygotuj najlepszą ekspozycję produktów Stanley i wygraj narzędzia za grosze

Z okazji 50. rocznicy miary Stanley PowerLock firma Stanley Black & Decker organizuje konkurs, w którym każdy uczestnik otrzyma unikalną miarę z limitowanej edycji złotych miar PowerLock 50 lat. Nagrodami głównymi będzie 15 zestawów narzędzi Stanley.

Marka Stanley rozpoczęła konkurs na najlepszą ekspozycję swoich produktów w małopowierzchniowych sklepach oferujących narzędzia oraz elektronarzędzia. W każdej z trzech edycji wyłonionych zostanie 5 zwycięzców. Nagrodami głównymi będą pakiety kilkudziesięciu narzędzi Stanley: ogólny, mechaniczny, ciesielski, ślusarsko – hydrauliczny i wykończeniowy. Ponadto, każdy uczestnik konkursu, otrzyma jedną z 1000 miar Stanley z niedostępnej w sklepach, jubileuszowej wersji

PowerLock 50 LAT.

Konkurs Stanley rozpoczął się 19 sierpnia 2013 r. i potrwa do 15 listopada 2013 r. W tym czasie odbędą się 3 edycje tematyczne:

  • I edycja „Elektronarzędzia Stanley FatMax” trwa od 19 sierpnia do 13 września 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania zdjęć: 20 września 2013 r.)
  • II edycja „Narzędzia ogólnobudowlane i laserowe urządzenia pomiarowe Stanley” potrwa od 16 września do 18 października 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania: zdjęć 25 października 2013 r.)
  • III edycja „Skrzynie, warsztaty i systemy przechowywania Stanley” potrwa od 21 października do 15 listopada 2013 r. (ostateczny termin nadsyłania zdjęć: 22 listopada 2013 r.)

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać mailem zdjęcie ekspozycji produktów Stanley. Wszystkie zdjęcia zostaną ocenione przez kilkuosobowe jury, które wyłoni zwycięzców. Podstawowymi kryteriami oceny będą: atrakcyjność i czytelność ekspozycji dla klienta ostatecznego, liczba eksponowanych produktów Stanley oraz inwencja i oryginalność.
Rozstrzygnięcie każdej edycji konkursu i powiadomienie laureatów o zwycięstwie nastąpi w terminie 7 dni roboczych od daty ostatecznego nadesłania zdjęć. Uczestnicy oraz laureaci jednej edycji mogą brać udział w każdej z dwóch pozostałych edycji konkursu. Warunkiem otrzymania nagrody głównej będzie jej zakup za kwotę od 0,88 groszy netto do 1,20 zł netto w zależności od wybranego pakietu. Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie: http://www.stanleyworks.pl/powerlock50.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments