KONKURS BAHCO DLA KREATYWNYCH ROZSTRZYGNIĘTY

Jakie narzędzie przydałoby ci się najbardziej i dlaczego? – takie pytanie postawiła swoim sympatykom firma BAHCO – producent narzędzi profesjonalnych na swoim profilu na Facebooku podczas konkursu przeprowadzonego na przełomie listopada i grudnia tego roku.

Do wygrania były narzędzia i urządzenia z bogatej oferty BAHCO, w tym nagroda główna – wózek narzędziowy 1470K5BKFF1SD oraz kolejno: składający się z 91 części zestaw nasadek i kluczy płasko-oczkowych S910, chłodziarka mini SES-Cooler, dwa zestawy wkrętaków Ergo BE-9881 i HT17S1. O zwycięstwie decydowały oryginalność i kreatywność wypowiedzi. Zwycięzca nagrody gł ównej opowiedział formie rymowanej o swoim wymarzonym narzędziu – wózku narzędziowym, wychwalając jednocześnie jego praktyczne zalety.

Tym samym udowodnił, że marzenia się spełniają. Praca jury była wyjątkowo trudna, ponieważ propozycja wspólnej zabawy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i odzewem. Doceniając dużą liczbę przyjaznych komentarzy, dodatkowo przyznało ono pięć nagród pocieszenia. Dziękujemy wszystkim sympatykom Bahco i Życzymy Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

(mcgee)

Bahco-konkurs2-ok

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar