KONFERENCJE TECHNICZNE AXON MEDIA

Axon Media od lat organizuje branżowe konferencje przeznaczone dla kadry zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Podczas nich cenieni eksperci prowadzą wykłady i warsztaty oraz dzielą się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą na temat wdrożeń.

14 maja we Wrocławiu odbędzie się konferencja „Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne” w przemyśle, podczas której prezentowane będą zastosowania systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz gazów w przemyśle. Doświadczeni prelegenci podzielą się w swoich prezentacjach najważniejszymi wskazówkami na temat sposobów działania oraz zasad bezpieczeństwa. W czasie konferencji można będzie wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz obejrzeć wystawy firm z branży produkcyjnej. Warsztaty będą skupiały się

na praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link. Jest to doskonała okazja do pozyskania wiedzy na temat praktycznych aspektów uruchamiania aplikacji opartych o interfejs IO-Link, a także do zapoznania się z metodyką integracji systemu ze sterownikami PLC.

 

Podczas drugiego z warsztatów eksperci opowiedzą o skutecznych i sprawdzonych strategiach zarządzania systemem sprężonego powietrza. W ramach warsztatów nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, podczas których uczestnicy będą mieli szansę dokładnego zrozumienia przedstawianych koncepcji. Udział w wyżej wymienionych konferencjach jest bezpłatny. Warsztaty odbywają się po części wykładowej. W czasie konferencji Axon Media udostępnia prasę branżową. (więcej informacji na temat wydarzenia na: www.KonferencjeTechniczne.pl).

opr. HB

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments