KONFERENCJE TECHNICZNE 2020: NAJNOWSZE TRENDY I CENNE INSPIRACJE

Drugie półrocze konferencji technicznych Axon Media w 2019 r. zakończyło się dwoma wydarzeniami w Chorzowie. Jednak Axon Media nie zwalnia tempa i przygotowuje się właśnie na kolejny rok.

Nowy sezon Konferencji Technicznych zaczyna się już w lutym 2020. W przyszłym roku towarzyszyć im będzie wyjątkowo różnorodna tematyka: od energii i mediów technicznych przez automatyzację, pneumatykę, intralogistykę aż po bezpieczeństwo. Axon Media nie zapomniał także o utrzymaniu ruchu – w 2020 planuje aż siedem wydarzeń z cyklu „Niezawodność i utrzymanie ruchu”. A oprócz tego zupełnie nowe szkolenie na ważny dla przemysłu temat, którego podczas konferencji technicznych jeszcze nie poruszano. Tym razem Axon

Media zwiedzi również całą Polskę – od Krakowa do Gdyni. Wydarzenia zaplanowano także w Białymstoku, Zamościu, Wrocławiu i Szczecinie. Odbędą się też w kilku miastach, w których miały miejsce w 2019 roku.

 

Prelekcje, wystawcy, warsztaty

Każde z wydarzeń Axon Media to doskonała okazja, aby zdobyć aktualną wiedzę, nawiązać kontakty z innymi specjalistami oraz wysłuchać cenionych ekspertów. Po części wykładowej odbywają się także praktyczne warsztaty dla uczestników. Podczas konferencji można także obejrzeć stoiska wystawców oraz zapoznać się z prasą branżową. Wstęp na konferencje techniczne jest bezpłatny – wystarczy jedynie wcześniej zarejestrować się na stronie wydarzenia. Szczegóły już wkrótce na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl.

Sylwia Chwalana (Axon Media Group)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments