Konferencje regionalne dla partnerów handlowych Dedra Exim

Dedra-Exim w tym roku wznowiła swoje spotkania z partnerami handlowymi, organizując 4 konferencje regionalne. Odbyły się one w Olsztynie i Krakowie.

Pandemia nie taka straszna

Konferencje regionalne Dedra Exim poprowadzili Hubert Jankowski, dyrektor ds. handlu i marketingu oraz członek zarządu w Dedra-Exim, i Marcin Kruszewski, kierownik działu sprzedaży. Najpierw opowiedzieli, jak firma poradziła sobie z trudnościami logistycznymi i brakami towarowymi podczas pandemii, zapewniając klientom dostępność produktów na wysokim poziomie i wzbudzając do siebie ich zaufanie. – Naszym podstawowym remedium na te trudności było zwiększenie wielkości zamówień i jednoczesne poszerzenie powierzchni magazynowej, co było konieczne do składowania większej ilości towarów

poinformował Marcin Kruszewski. – Odpowiednio szybka reakcja na problemy logistyczne i z dostępnością towarów uchroniła nas przed brakami towarowymi i opóźnieniem dostaw. Przyspieszyliśmy też wprowadzanie na rynek nowości i zadbaliśmy o wysoki poziom obsługi naszych partnerów handlowych, zatrudniając nowych pracowników. Obecnie w Dedra-Exim pracuje już ponad 300 osób.
Następnym ważnym tematem konferencji był rozwój programu Dedra PARTNER. – Bierze w nim udział 230 firm: 150 w Polsce i 80 zagranicą w Europie – poinformował Hubert Jankowski. – W ramach niego zapewniamy kompleksową obsługę punktów handlowych w zakresie dostępności oraz ekspozycji towarów, standardów obsługi klienta, wsparcia technicznego przy wyborze naszych narzędzi itp. Kolejne części konferencji poświęcone były prezentacji szerokiej i kompleksowej oferty produktowej.

Konferencję poprowadzili: Hubert Jankowski, dyrektor ds. handlu i marketingu oraz członek zarządu w Dedra-Exim, i Marcin Kruszewski, kierownik działu sprzedaży w Dedra-Exim

Sprzęt ogrodowy GARDEN Dedra

Pod względem jakości lokuje się na tzw. mocnej, średniej półce i jest bezawaryjny. – Taką ocenę wystawili mu użytkownicy – powiedział Artur Cieślewicz, koordynator działu sprzedaży. – Asortyment marki GARDEN Dedra jest kompleksowy i starannie dobrany. Znajdują się w nim zarówno urządzenia spalinowe napędzane naszymi fabrycznymi silnikami oraz marek Loncin i Briggs&Stratton, jak też sprzęt zasilany sieciowo oraz akumulatorowo. Oferujemy 18 modeli kosiarek (w tym 3 elektryczne i 3 akumulatorowe), podkaszarki, kosy, wertykulatory/areatory i glebogryzarki. Mamy też akumulatorowego robota ogrodowego sterowanego za pośrednictwem smartfona, którym możemy na jednym ładowaniu akumulatora 20 V/4.0 Ah skosić trawnik o powierzchni 1000 m kw.
Osobną grupę wśród sprzętu sygnowanego marką GARDEN Dedra stanowi 7 modeli myjek ciśnieniowych, w tym jeden akumulatorowy. – Zastosowaliśmy w nich aluminiowe pompy napędzane silnikami z uzwojeniami miedzianymi – mówi Marcin Kruszewski. – Znajdziemy w nich takie rozwiązania usprawniające pracę, jak panel LCD do wody czy wydłużające żywotność urządzenia, np. silnik indukcyjny chłodzony wodą. W zależności od modelu nasze myjki wytwarzają maksymalne ciśnienie 35 bar (akumulatorowa) oraz od 130 do 195 bar (zasilane sieciowo). Oferujemy do nich wiele przydatnych akcesoriów w postaci np. szczotek oraz chemiczne środki czyszczące o jakości przemysłowej, które umożliwiają poradzenie sobie z trudno usuwalnymi zabrudzeniami.
Kolejną ważną grupę sprzętu ogrodowego z logo GARDEN Dedra tworzy 16 modeli pomp. – Wśród nich są pompy zanurzeniowe do czystej i brudnej wody mające obudowy spełniające klasę ochronności IPX8 i pracujące na głębokości do 1 m, do szamba z 3-stopniowym rozdrabniaczem, ogrodowe z panelem LCD do programowania ich pracy w czasie 24 h, głębinowa i z płaskim zasysem do 1 mm – informuje Artur Cieślewicz. – Co ważne, w pompach zanurzeniowych zastosowaliśmy 7-stopniowy zestaw wirników, który umożliwia pompowanie na wysokość do 53 m. Komponując ofertę marki GARDEN Dedra, nie zapomnieliśmy o przydatnych, bardzo popularnych obecnie akcesoriach do podlewania i nawadniania oraz o narzędziach ręcznych: szpadlach, łopatach, nożycach do trawy, sekatorach itd.

Akumulatorowe elektronarzędzia z linii Dedra SAS +ALL

Zasilane są 18-woltowymi akumulatorami systemowymi o pojemnościach: 2.0, 4.0 i 5.0 Ah. – W tym roku linia ta rozrosła się do 106 urządzeń bezprzewodowych – poinformował Bartosz Fortinii, koordynator działu sprzedaży –

Niedawno wprowadziliśmy na rynek m.in. klucze udarowe, młotowiertarki, mieszadło, wkrętarkę do płyt gipsowych, a także kosiarkę, podkaszarkę, kosę, dmuchawę, odkurzacz do liści, pilarki łańcuchowe, nożyce do żywopłotu, opryskiwacz, warsztatowe lampy LED itd. Wiele z tych urządzeń napędzanych jest silnikami bezszczotkowymi i sterowanych przez rozbudowaną elektronikę z wieloma praktycznymi funkcjami. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2019 r. sprzedaliśmy 140 tys. akumulatorów przeznaczonych do zasilania elektronarzędzi Dedra SAS + ALL, co świadczy o ich ogromnym sukcesie rynkowym. Dlatego w następnych latach będziemy rozbudowywali tę linię, aby mogła sprostać rosnącym wymaganiom klientów i stanowić atrakcyjną alternatywę dla marek globalnych.

Akcesoria zużywalne do elektronarzędzi

Dedra Exim posiada bardzo atrakcyjną, kompleksową i komplementarną ofertę tego typu produktów. Są w nich wszystkie narzędzia robocze stosowane w elektronarzędziach: różnego rodzaju wiertła, otwornice, korony i koronki, brzeszczoty, tarcze pilarskie, tarcze i dyski diamentowe przeznaczone do cięcia oraz szlifowania, tarcze korundowe, talerzowe ściernice listkowe, krążki i arkusze ścierne, szczotki techniczne, frezy, bity wraz z uchwytami itd. – Ich jakość i skuteczność pracy została potwierdzona przez tysiące użytkowników elektronarzędzi w Polsce i Europie – powiedział Hubert Jankowski. – W skład naszej oferty akcesoriów wchodzą także ich innowacyjne rodzaje, które obecnie są światowymi nowościami. Bardzo dobrym przykładem takich narzędzi są tarcze diamentowe, których można użyć zarówno do cięcia, jak i szlifowania.

Urządzenia laserowe z najwyższej półki jakościowej

Tę grupę urządzeń tworzą lasery krzyżowe i płaszczyznowe. – Zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku i docenione za wysoką jakość wykonania – powiedział Hubert Jankowski. – Krzyżowe oferujemy z czerwoną i zieloną wiązką laserową, zaś płaszczyznowe – wyłącznie z zieloną. W urządzeniach z zieloną wiązką laserową zastosowaliśmy innowacyjne diody Osram, gdyż zapewniają najlepszą jej widoczność. Maksymalny zasięg naszych urządzeń laserowych to 30 m lub 50 m z użyciem detektora wiązki. Ich dokładność jest bardzo wysoka i wynosi 3 mm/10 m. Oprócz laserów, w tej grupie sprzętu znalazły się takie przydatne urządzenia, jak detektory wiązki laserowej, wykrywacz przewodów i profili ukrytych w ścianach oraz dalmierze.

O elektronarzędziach SAS + All i osprzęcie opowiadają Bartosz Fortini i Marcin Kruszewski

3-letnia gwarancja

Konferencje czy spotkania z partnerami biznesowymi, jak wiadomo, są bardzo dobrą okazją do poinformowania klientów o strategicznych decyzjach czy zmianach dokonanych w polityce handlowej. W tym roku Hubert Jankowski poinformował partnerów handlowych o wprowadzeniu przez firmę Dedra-Exim 3-letniej gwarancji na produkty do tej pory chronione nią przez 2 lata. Od 1 czerwca obejmuje ona elektronarzędzia, produkty akumulatorowe z linii Dedra SAS + ALL, spawarki i technikę laserową. – 3-letnia gwarancja jest kolejnym dowodem na to, że produkty oferowane przez nas mają bardzo dobrą jakość i wysoką trwałość – konkludował Hubert Jankowski. – Cieszę się, że mogliśmy ją wprowadzić i mam nadzieje, że zostanie ona doceniona zarówno przez partnerów handlowych, jak i końcowych użytkowników naszych produktów.

Prezentacje wideo

W tym roku nie były tylko multimedialnym przerywnikiem, lecz stanowiły bardzo ważną część konferencji. Na krótkich filmach

pokazano firmę Dedra-Exim od środka, przedstawiając, jak pracują działy sprzedaży, zakupów i marketingu, serwisu, logistyki, kontroli jakości, badań i rozwoju produktu. Opowiedzieli o nich z ekranu Marcin Kruszewski, Monika Skrobisz – kierownik działu zakupów, Iwona Ciuk – specjalista ds. marketingu, Sebastian Makieła – dyrektor ds. logistyki, Krzysztof Birke – kierownik działu badań i rozwoju produktu, oraz Sławomir Piec – koordynator wsparcia sprzedaży.
W drugiej części konferencji odbyły się pokazy produktowe, zajęcia praktyczne oraz konkursy sprawnościowe i sprawdzające wiedzę na temat produktów oferowanych przez firmę Dedra-Exim. Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja, którą uatrakcyjnił kabaretowy występ IgoraKwiatkowskiego.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments