KONFERENCJA PARTNERÓW HANDLOWYCH FIRMY KLINGSPOR

W na początku lutego firma Klingspor zorganizowała konferencję dla swoich partnerów handlowych w Polsce. Wzięło w niej udział 140 osób z 70 firm dystrybuujących w naszym kraju materiały ścierne Klingspor.

Konferencja Dystrybutorzy

Konferencja odbyła się pod znakiem 125-lecia istnienia firmy Klingspor. O długoletniej historii niemieckiego koncernu i jego osiągnięciach na polu innowacji opowiedział uczestnikom spotkania Jan Gaj, dyrektor zarządzający Klingspor Sp. z o.o. Przedstawił też potencjał produkcyjny i dystrybucyjny koncernu, jak również jego plany rozwoju. Natomiast Krzysztof Kubica, dyrektor handlowy Klingspor Sp.

z o.o., zaprezentował osiągnięcia firmy Klingspor w Polsce i jej wyniki sprzedaży uzyskane w ostatnich latach na świecie i w naszym kraju. Przedstawił też tegoroczne jubileuszowe akcje promocyjne i konkursy organizowane z okazji 125-lecia Klingspora.

Na konferencji zaprezentowano też nowości produktowe, skupiając się szczególnie na najnowszych tarczach diamentowych: DT350U, 350A, 612UT, 600AS, 600GU, 910BF itd. Opowiedział o nich Marcin Grzesiak, specjalista ds. rozwoju sprzedaży.

Konferencję, a zarazem i karnawał zakończył uroczysty bankiet, na którym świętowano do białego rana 125-lecie firmy Klingspor.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments