KOMFORTOWE W KAŻDYCH WARUNKACH PODGRZEWANE KURTKI MILWAUKEE

MILWAUKEE® wprowadziło nowe, najbardziej zaawansowane technologicznie kurtki, dzięki którym praca w niskich temperaturach jest komfortowa i bezpieczna dla użytkownika.

Najnowsza generacja kurtek podgrzewanych MILWAUKEE® to trzy nowe modele: M12™ HJBL5-0, M12™ HJGREY5-0, M12™ HJCAM06-0. Są to podgrzewane kurtki premium w kolorach czarnym, szarym i moro/kamuflaż. Nowe modele są następcami pierwszej generacji ogrzewanych kurtek MILWAUKEE®, które pojawiły się na rynku w 2009 i z miejsca podbiły serca użytkowników z wielu branż. Co sprawia, że ogrzewaną odzież od MILWAUKEE® kochają profesjonaliści na całym świecie?

Przede wszystkim świetne wykonanie z najwyżej jakości materiałów, wyjątkowa konstrukcja, doskonała efektywność systemu ogrzewania oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu. O zapewnienie odpowiedniej temperatury dba pięć zaszytych stref grzewczych z włókna węglowego, które rozprowadzają ciepło do głównych obszarów ciała oraz kieszeni umiejscowionych z przodu i z tyłu. Co niezmiernie istotne, kurtki od MILWAUKEE® potrzebują zaledwie 2,5 minuty, aby osiągnąć optymalną temperaturę. Posiadają też łatwy w obsłudze regulator ciepła w postaci sterowanego dotykowo panelu ze wskaźnikiem LED, który ma trzy ustawienia: wysoki, średni i niski.

Nowa technologia grzewcza wykorzystuje przewody grzejne wplecione w tkaninę oraz laminowane płyty grzejne. Z kolei nowy materiał wewnętrznej wyściółki kurtek optymalizuje przenoszenie ciepła na ciało użytkownika. Czas pracy, który wynosi do 8 godzin na jednym ładowaniu, zapewnia akumulator M12™ REDLITHIUM™ 3.0 Ah. Dla wygody można go umiejscowić w przedniej lub tylnej kieszeni. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™. Kurtki mają też ładowarkę M12™ z wyjściem USB 1 A, która umożliwia podłączanie urządzeń mobilnych.

Trzy modele nowych kurtek są wykonane z wytrzymałego materiału TOUGHSHELL™. Jest on o 80% bardziej rozciągliwy niż inne materiały, z których wykonuje się odzież, i dodatkowo zapewnia kurtkom do pięciu razy dłuższą żywotność. Zastosowanie technologii FREE FLEX™ i odpowiedniej konstrukcji kurtek pod pachami ułatwia pracę z uniesionymi rękami. Wygodę i mobilność zapewnia też niewielka waga wynosząca zaledwie 1,6 kilograma. Kurtki są także odporne na wodę i wiatr, co gwarantuje komfort oraz trwałość podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Są one też przystosowane do prania w pralkach i suszenia w suszarkach elektrycznych, co ułatwia utrzymywanie ich w należytej czystości.

Wszystkie wspomniane cechy sprawiają, że praca w nowych kurtkach ogrzewanych MILWAUKEE® jest bardziej wygoda i komfortowa. Zapewniają one doskonałą elastyczność i mobilność, świetne parametry cieplne i są idealnym wyborem dla fachowców pracujących w trudnych warunkach pogodowych. Zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o specjalistach z branży budowlanej, motoryzacyjnej, elektrycznej, a także stolarzach, hydraulikach czy elektrykach pracujących na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych. Trzy nowe kurtki MILWAUKEE® dołączą do szerokiej gamy podgrzewanej odzieży, np. kamizelek i bluz. Obecnie producent w swojej ofercie posiada już 11 ogrzewanych kurtek, zaś nowe ich modele z pewnością znajdą uznanie specjalistów z wielu branż.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments