KOMFORTOWE PODLEWANIE Z PROLINE

Wiosną tego roku oferta narzędzi PROLINE do pielęgnacji ogrodu zostanie rozszerzona o pełen asortyment węży ogrodowych. W sprzedaży dostępne będą węże w wersji standard i wzmocnionej PREMIUM. W tym momencie można jeszcze zamawiać produkty w przedsprzedaży i tym samym korzystać ze specjalnych warunków promocyjnych.

Węże ogrodowe PROLINE to produkty trzywarstwowe. Warstwa wewnętrzna i zewnętrzna wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (PCW). W środku znajdziemy natomiast wzmocnienie z elastycznych włókien poliestrowych, tzw. oplot. Węże PROLINE są produktami przyjaznymi dla środowiska, ponieważ w składzie chemicznym zastosowanych tworzyw sztucznych nie znajdziemy kadmu, baru, ołowiu i ftalanów. Dodatkowo wysoka jakość zastosowanych materiałów praktycznie eliminuje

przepuszczanie światła, co skutecznie ogranicza możliwość osadzania się glonów we wnętrzu węża. Zastosowane materiały są także odporne na promieniowanie UV.
W modelu PREMIUM tworzywo sztuczne, z którego wykonany jest wąż, wzbogacono o dodatkowe komponenty, które poprawiają elastyczność w niskich temperaturach oraz zwiększają odporność na zginanie i skręcanie. Tym samym ponaddwukrotnie wydłużają okres użytkowania. Model PREMIUM charakteryzuje się także wysokimi parametrami roboczymi, takimi jak maksymalne ciśnienie robocze (10 bar) czy ciśnienie rozrywające (30 barów). Ciekawie prezentuje się także rozpiętość temperatur roboczych – węże
PROLINE Premium mogą pracować od -25°C do +60°C. W modelach standard parametry te wynoszą odpowiednio: 8 barów, 24 barów i -10°C do +60°C. Węże dostępne są w najbardziej rozpowszechnionych średnicach: 1/2″ (szpula 20 i 30 m) , 5/8″ (szpula 20, 30, 50 m), 3/4″ (szpula 20, 30, 50 m) i 1″(szpula 20, 30, 50 m).

 

99112_01_proline

Użyteczne akcesoria

Bogatą listę nowości ogrodowych PROLINE uzupełnią w najbliższym czasie również cztery modele stojaków i wózków na węże. Dzięki ich zastosowaniu w prosty sposób można uniknąć skręcania i zaginania się węży, co wydłuża okres użytkowania. Łatwiejsze jest także przechowywanie, transportowanie, zwijanie i rozwijanie węży. Zarówno stojaki, jak i wózki PROLINE wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zastosowane precyzyjne łączniki sprawiają, że mamy do czynienia z trwałą, spójną konstrukcją, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających ogrodników.

 

99391, 99392

Nowy katalog

Dostępne już w marcu nowości produktowe są ważnym dopełnieniem bogatej oferty narzędzi i akcesoriów ogrodowych marki PROLINE. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszego katalogu ogrodowego PROFIX 2018. Jego wersja elektroniczna dostępna jest na stronie: ogrod.proline-tools.pl.

JCh(Profix)
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar