Kolorowe buty LAHTI PRO

LAHTI PRO, marka odzieży ochronnej, wprowadziła do swojej oferty buty sneakers.

LAHTI PRO after hours

Buty sneakers od LAHTI PRO to solidne produkty sprawdzające się w pracy, a do tego wygodne oraz przewiewne jak obuwie sportowo-rekreacyjne. Omawiane sneakers dostępne są w atrakcyjnych kolorowych wariantach.
Buty LAHTI PRO L30435/36/37 to szczególny przypadek, gdy obuwie do pracy staje się obuwiem po pracy dla osób aktywnych. Nie każdy sneakers to potrafi, gdyż o potencjalnej metamorfozie decydują konkretne materiały i ich parametry. Właśnie takie są buty sneakers o symbolu L30427 we wszystkich swoich kolorowych wariantach. Prezentowane buty LAHTI

PRO są lekkie, wygodne oraz zapewniają odpowiednią wentylację stopy. Nieważne więc, czy ich użytkownicy są w pracy, czy korzystają z czasu wolnego (asortyment dostępny po 08.08.2022 do wyczerpania zapasów).

Anatomia wszechstronności

Buty sneakers LAHTI PRO L30435/36/37 wykonano z dzianiny siatkowej 3D. Ich zewnętrzna konstrukcja zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia. Z kolei podszewka omawianych sneakers jest z przewiewnej dzianiny siatkowej, zaś ich wyściółkę można wymienić (wkładki z podkładką łagodzącą nacisk stopy na podłoże). Do produkcji podeszwy zastosowano innowacyjną technologię pianki PHYLON. Dzięki temu podeszwa wykazuje doskonałe właściwości amortyzacyjne, jest bardzo lekka, niezwykle elastyczna i jednocześnie odporna na ścieranie. Wstawki w przedniej i tylnej części podeszwy zostały wykonane z tworzywa TPR zapewniającego właściwość antypoślizgowe.

opr. HB (mat.prasowePROFIX)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments