Kolejny Leroy Merlin GIGAmarket

Na mapie Warszawy przy ulicy Połczyńskiej 121 pojawił się drugi Leroy Merlin GIGAmarket z bogatą ofertą produktów dostępnych od ręki.

14.000 m kw. powierzchni handlowej

Na klientów czeka szeroki zakres usług dodatkowych, niezbędnych podczas urządzania domu, mieszkania lub ogrodu i nowoczesne strefy projektowania, profesjonalna obsługa i doradztwo 160 pracowników sklepu. GIGAmarket na Połczyńskiej jest 78. sklepem sieci Leroy Merlin w Polsce, 11. obiektem sieci w Leroy Merlin Warszawa. Zatrudnia 160 pracowników, oferuje ponad 38.000 artykułów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych, w tym rozwiązania ekologiczne, jak też ponad 600 usług niezbędnych podczas urządzania domu, mieszkania lub ogrodu. Powierzchnia handlowa, którą posiada Leroy

Merlin GIGAmarket na Połczyńskiej, to ponad 14.000 m kw. Jego magazyn wewnętrzny ma 5500 m kw. i jest jednym z największych w całej sieci Leroy Merlin. W strefach aranżacyjnych, które posiada GIGAmarket Leroy Merlin Warszawa na Połczyńskiej, jest ponad 20 ekspozycji kuchni i łazienek oraz ogród zewnętrzny o łącznej powierzchni ponad 2000 m kw.

Kompleksowa i rozbudowana obsługa klienta

Do dyspozycji klientów jest 12 kas samoobsługowych, 2 punkty odbioru produktów wielkogabarytowych, 800 miejsc parkingowych oraz przystanek autobusowy obok sklepu, bezpłatna sieć WiFi, szybkomat do odbioru produktów zamówionych online lub w sklepie stacjonarnym i punkt wynajmu samochodu dostawczego Traficar do przewozu zamówień wielkogabarytowych.
Zapraszam do nowego GIGAmarketu Leroy Merlin Warszawa nie tylko po produkty dla domu, mieszkania i ogrodu, ale też po kompleksową i fachową obsługę oraz inspiracje – podkreśla Artur Ciałowicz, dyrektor GIGAmarketu Leroy Merlin Warszawa Połczyńska.

opr. HB (mat. LeroyMerlin)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments