Klucze z grzechotką SATA – najszerszy asortyment na rynku

Firma S-A-M Sp. z o.o., wyłączny importer w Polsce narzędzi ręcznych SATA, wprowadza do swojej oferty nową pozycję wśród kluczy płasko – oczkowych z grzechotką GEARWRENCH®, a mianowicie klucze z podwójnym systemem grzechotki.

 

 

 

 

Nowa linia kluczy szybko zdobyła sobie uznanie na rynkach międzynarodowych, ponieważ zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. – Przyszedł czas, aby na naszym rynku wysoki standard pracy stał się normą. Klucze spotykane dotychczas głównie w USA, są nawyciągnięcie ręki w naszym kraju… – słyszymy w wypowiedzi jednego z użytkowników.

Marka Sata,

słynie głównie z szerokiego asortymentu kluczy płasko – oczkowych z grzechotką, dostępnych w rozmiarach metrycznych jak i calowych, przeznaczonych do pracy w branży motoryzacyjnej i nie tylko. Proponowana nowość chwilowo jest do nabycia jedynie w zestawie, lecz docelowo klucze będą dostępne również pojedynczo. Zestaw 09075 NEW, dzięki podstawowym rozmiarom metrycznym 10 mm, 13mm i 17mm, jest atrakcyjnym zakupem zarówno dla profesjonalisty, jak i dla hobbysty. Ze względu na wysoki standard, wszystkie klucze płasko – oczkowe z grzechotką SATA objęte są dożywotnią gwarancją.

Narzędzia marki Sata dostępne są w sieci punktów handlowych, więcej informacji u wyłącznego importera S-A-M Sp. z o.o. lub na stronie www.satatools.pl.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments