Klucze SATA z grzechotką

Firma S-A-M jako wyłączny importer narzędzi ręcznych SATA poszerzyła asortyment, wprowadzając nowe klucze płasko-oczkowe z podwójnym systemem grzechotki GEARWRENCH®.

 

 

Klucze te to hit na rynkach międzynarodowych, bowiem ułatwiają i przyspieszają pracę. Dzięki nim wysoki standard pracy z USA stał się u nas normą. Marka SATA słynie głównie z szerokiego asortymentu kluczy płasko-oczkowych z grzechotką, dostępnych w rozmiarach metrycznych i calowych, przeznaczonych do pracy w wielu branżach, m.in. w motoryzacyjnej. Prezentowane klucze SATA z podwójną grzechotką są na razie do nabycia w zestawie. Niebawem będzie

je można kupić pojedynczo. Zestaw 09075 NEW dzięki podstawowym rozmiarom metrycznym kluczy (10, 13 i 17 mm) jest atrakcyjny zarówno dla profesjonalisty, jak i dla hobbysty. Ze względu na wysoki standard, wszystkie klucze płasko-oczkowe SATA z grzechotką objęte są dożywotnią gwarancją. Narzędzia marki SATA dostępne w sieci punktów dystrybucji, więcej informacji u wyłącznego importera S-A-M Sp. z o.o. lub na stronie www.satatools.pl.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments