Klucze płasko-oczkowe z grzechotką Wera JOKER

Przełomowym rozwiązaniem na rynku jest klucz Wera JOKER opracowany głównie z myślą o pracy w trudno dostępnych i ciasnych miejscach

 

 

 

Klucz płasko-oczkowy to jedno z najpopularniejszych narzędzi używanych w pracach montażowych i serwisowych. Od kilku już lat popularność zdobywają klucze z dodatkowo wbudowaną grzechotką znacząco ułatwiającą operowanie nimi. Jednakże nie są one pozbawione wielu wad tradycyjnego klucza. Dlatego Wera opracowała klucz JOKER przeznaczony głównie do pracy w trudno dostępnych i ciasnych miejscach. Przekonstruowanie rozwartej części klucza umożliwiło nadanie mu wielu praktycznych cech. Np. można nim przytrzymać mocowany element

złączny (np. nakrętkę) poprzez oparcie go na wbudowanej metalowej płytce ograniczającej, jak też oprzeć klucz na łbie śruby lub nakrętce – nie ześlizguje się on podczas pracy, co oznacza bezpieczniejszy montaż. Tzw. kontakt klucza ze śrubą jest też mocniejszy i pewniejszy, gdyż odbywa się za pośrednictwem szczęk oraz dodatkowych zębów naciętych na płytce ograniczającej. Wera uzyskała też niewielki kąt pracy, co jest konsekwencją konstrukcji szczęk pozwalającej na przesunięcie klucza co 30° (zamiast 60°), ponadto prosta główka umożliwia łatwe manewrowanie narzędziem. Narzędzie jest efektywne w operowaniu, zapewnia dużą wydajność montażu/demontażu dzięki zastosowaniu w nim mocnej grzechotki oczkowej. Klucze Wera JOKER odkuwane są z wysokogatunkowej stali stopowej oraz hartowane. Dostępnie w rozmiarach 10, 13, 17 oraz 19 mm lub jako zestaw w zapinanym etui. Sugerowana cena katalogowa zestawu to 71 euro netto.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ZRASZACZ VERTO 15G788

W gamie ogrodowych narzędzi i akcesoriów VERTO pojawił się 6-funkcyjny zraszacz sektorowy z napędem oznaczony jako 15G788.

 

Zraszacz VERTO 15G788 pozwala na skuteczne podlewanie nawet przy niższym ciśnieniu wody. Ma stabilną podstawę, regulowany zasięg i kąt strumienia. Dzięki temu zapewnia równomierne nawodnienie trawnika czy grządek. Dzięki zastosowanemu w nim napędowi maksymalna powierzchnia podlewania wynosi aż 350 m kw.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
copyright 2022 portalnarzedzi.pl | wykonanie monikawolinska.eu