KLUCZE NASTAWNE YATO

Nowa seria kluczy nastawnych YATO typu szwedzkiego charakteryzuje się wyjątkowo szerokim rozwarciem szczęk, które dodatkowo są zwężone i wydłużone. Narzędzia umożliwiają odkręcanie i przykręcanie śrub oraz nakrętek o różnych rozmiarach.

Kształt kluczy YATO umożliwia łatwiejsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc i chwytanie elementów o większej średnicy. Narzędzia zostały wyposażone w pokrętła ślimakowe do łatwej regulacji zakresu pracy. „Ślimaki” mają bardzo mocny zacisk, przez co nie wymagają korekty w trakcie pracy. Klucze zostały wykonane z kutej stali chromowo-wanadowej (CrV) i

charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenia oraz wysoką trwałością. Szczęki zostały oszlifowane i naniesiono na nie podziałkę milimetrową ułatwiającą ustawianie rozwarcia. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść zakończona otworem do wieszania nieużywanego klucza ma pokrycie gumowe ograniczające ślizganie się dłoni. Nowe klucze nastawne YATO są dostępne w czterech wersjach: o długościach i maksymalnych rozwarciach szczęk wynoszących odpowiednio 150 i 34 mm (YT-21655), 200 i 38 mm (YT-21656), 250 i 50 mm (YT-21657) oraz 300 i 60 mm (YT-21658).

MarekPudło

 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments