Klingspor Liderem Polskiego Biznesu

Podczas uroczystej gali Business Centre Club, która odbyła się w sobotę 23 stycznia w Operze Narodowej w Warszawie, tytułami Lidera Polskiego Biznesu uhonorowano 16 firm, w tym również Klingspor Sp. z o.o., producenta narzędzi ściernych z Bielska-Białej i jego dyrektora Jana Gaja.

To szczególne wyróżnienie przyznawane jest firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Statuetki są przyznawane także wybitnym osobowościom za wkład w rozwój polskiej gospodarki i przedsiębiorczości.

width="700" />
Nagrodzeni przedsiębiorcy odebrali statuetki z rąk prezesa Marka Goliszewskiego, prof. Stanisława Gomułki, głównego ekonomisty BCC, wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego, ministra Jerzego Kwiecińskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, i prezesa Wojciecha Warskiego, przewodniczącego Konwentu BCC. W imieniu firmy Klingspor Sp. z o.o. statuetkę odebrał Krzysztof Kubica, dyrektor ds. handlowych.