KLINGSPOR DIAMENTOWYM LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU

W styczniu po raz 26. odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, w tym firma Klingspor, którzy utrzymali swoją wysoką pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek.

Tegoroczna nagroda to pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznany firmie Klingspor Sp. z o.o. z Bielska-Białej i jej prezesowi Janowi Gajowi. Jest to szczególnie ważne wyróżnienie dla bielsko-bialskiej spółki ze względu na jaj długoletnie członkostwo w BCC. Diament jest nagrodą przyznawaną dynamicznie rozwijającym się polskim

firmom, które w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką biznesu oraz troską o sprawy państwowe. O nagrodę mogą ubiegać się wyłącznie firmy, które w ubiegłych latach zostały wyróżnione Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.

opr. HB (mat. Klingspor i BCC)

Jan Gaj, prezes zarządu Klingspor Sp. z o.o. (po lewej), na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się w Teatrze Wielkim, odbiera nagrodę Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu)

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments