Kielecka Przemysłowa Wiosna w 2024 r.

Tradycyjnie targi STOM wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kw. 2024 r. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-22 marca 2024 r. na Targach Kielce.

Od 2015 roku z edycji na edycję powierzchnia targów STOM rosła o 20%, trend ten został zachwiany przez pandemię. 2023 rok przyniósł powrót do tendencji wzrostowej – W 2024 r. Przemysłowa Wiosna będzie nie tylko większa od rekordowej edycji z 2019 r., będzie największa w historii. Tak jak w ubiegłych latach, wydarzenie to składa się z wyspecjalizowanych imprez targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID-POWER, Targi Elektroniki i

Automatyki TEiA, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. Piotr Pawelec, menadżer projektu poinformował, że tylu wystawców i tylu pracujących maszyn jeszcze w kieleckim ośrodku podczas Przemysłowej Wiosny nie było. Można będzie się zapoznać z ofertą nie tylko krajowej czołówki, ale prawie 600 firm, które do Kielc przyjadą m.in. z: Wielkiej Brytanii, Grecji, Austrii, Słowacji, Szwecji, USA, Japonii, Korei Południowej, Łotwy, Tajwanu, Holandii, Szwajcarii, Czech, Chin, Luksemburga, Francji, Finlandii, Węgier, Portugalii, Włoch, Belgii, Niemiec, Turcji oraz Hiszpanii.

Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Doskonałym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny odbędą się seminaria poświęcone metrologii, laserom, a także technologiom przyszłości w przemyśle 4.0. Naszym zdaniem, zważywszy wielkość imprezy i jej wzrastający poziom umiędzynarodowienia, obecność na Przemysłowej Wiośnie 2024 jest obowiązkowa.

Opr. HB (mat. Targi Kielce)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments