Kielecka „Przemysłowa Wiosna” już od 28 marca

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni. Wydarzenie odbędzie się od 28 do 31 marca w Targach Kielce.

Jak informują Targi Kielce, będą to z pewnością dni intensywne, wydarzenie zapowiada się interesująco. Od 2015 roku powierzchnia wystawy każdego roku rosła o 20%, trend ten został zachwiany w latach pandemii, choć nawet wtedy cykl spod znaku targi STOM Kielce został zorganizowany. 2023 rok to powrót do tendencji wzrostowej – „Przemysłowa Wiosna” będzie nie tylko większa

od rekordowej edycji z 2019, ale też będzie największa w historii. Zostaną zaprezentowane na niej najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID-POWER, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D.

Piotr Pawelec (Targi Kielce), menadżer projektu zaznacza, że tylu wystawców i tylu pracujących maszyn jeszcze w kieleckim ośrodku podczas Przemysłowej Wiosny nie było. Prócz krajowej czołówki targi STOM Kielce pokażą ofertę prawie 600 firm między innymi: z Wielkiej Brytanii, Grecji, Austrii, Słowacji, Szwecji, USA, Japonii, Korei Południowej, Łotwy, Tajwanu, Holandii, Szwajcarii, Czech, Chin, Luksemburga, Francji, Finlandii, Węgier, Portugalii, Włoch, Belgii, Niemiec, Turcji oraz Hiszpanii.

Salon Technologii Obróbki Metali, organizowany przez Targi Kielce, słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.
Targi STOM Kielce to więc bogata ekspozycja, dynamiczne pokazy – idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny odbędą się seminaria poświęcona metrologii, laserom, a także technologiom przyszłości w przemyśle 4.0.

opr. HB (mat. Targi Kielce)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments